Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 - 2 évesnek náthára mit...

1,5 - 2 évesnek náthára mit adhatok Cebion cseppen kívül?

Figyelt kérdés

Folyik az orra - annyira még nem vészes -, csak szeretném megelőzni a nagyobb bajt.

Gyümölcsöt kap, így a multivitamint fölöslegesnek tartom.


2011. dec. 7. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nasivin orrsprayt.
2011. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
multivitamin,ugyanis ezeknek a mai gyümölcsöknek alig van vitamintartalmuk.kezdődő orrfolyásnál,köhögésnél echinacin szirup,homeos
2011. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Calcimuskod azt is adhatsz neki,2-3 napig egy felet.Ez mellett pl.Sterimar orrspray és orrszívás.
2011. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kalciumot, és ha van otthon, akkor Fenistil cseppeket (este 10 csepp). Nekünk mindig ezt adja a gyermekorvos, ha nincs lázuk.
2011. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Calcimus ampulla, napi 3×fél ampulla teába keverve 3 napig (vényköteles) Nekünk eddig mindig hatott mindkét gyereknél.

Salvus vizes párologtatás, c vitamin nagy dózisban, én ilyenkor 2 ×20 cseppet adok a Cebionból, mézes hársfa tea, éjszakára Babyluff a hátára, hogy kapjon levegőt.


Ezek közül egy sem gyógyszer, de nagyon hatásosak, mindet a gyerekorvosunk ajánlotta és mindig bevált!


Jobbulást!

2011. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14.20 vagyok.

Calcimuskból napi 3-szor fél?Nekünk a doktornő mindig napi 1 felet mond,esetleg 2-szer felet.A hársfa teát egyszer kérdeztem a védőnőtől,de azt mondta vigyázni kell vele nem ajánlja.Pedig már 20 hónapos a kislányom.

A Baby Loof balzsam jó ötlet,az van nekünk is itthon.

2011. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi 2*fél kalcium inj., fenistil, cebin c-vitamin, orrcsepp. Mi ezeket hazsnáljuk a gyerekorvos javaslatára. Ha láz lé fel, vagy elszíneződik az orrváladék, akkor antibiotikum.
2011. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 7. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen 3×fél ampullát kapnak mindig, ennyit írnak rá a dobozra is. A hársfateával nem tudom mi a baj? Miért kell vigyázni vele, bárhol olvasom mindenhol javasolják, nekem a kamillát mondták, hogy csínján bánjak vele.

Ahány orvos annyit félét mond. Már megszokhattátok volna!

2011. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!