Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki, akinek a babája...

Valaki, akinek a babája mindent jóízűen megevett már az első alkalommal?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos. Bármit adok neki Ő szó szerint két pofára zabálja.

Reménykedhetek benne, hogy ezt a jó szokását később is megtartja?


Kisfiam pont az ellenkezője volt, alig akart pár fajta kajánál többet megenni, és ezt most 3 évesen is tartja. Új dolgokat meg sem hajlandó kóstolni.


2011. dec. 7. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos, 4 hónapos kora óta hozzátáplálunk. Mindent elsőre jóízűn megevett, ezt a jó szokását még most is tartja, remélem meg is marad. Nagyon érdekli minden étel, alig várom hogy kicsit idősödjön és kaphasson a mi ételünkből is.
2011. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányom is mindent megeszik (eddig még). 14 hónapos most és szerencsére nem utasít el semmit sem.

Én kiskoromban (már a kezdetektől) rossz evő voltam, és nagyjából fel kellett nőnöm, mire viszonylag normálisan étkezem...

Féltem lányom is így lesz vele, de ő 5 hónapos kora óta, mióta hozzátáplálom bármit jóízűen befal.

Nem tudom mi lesz később, de remélem ilyen marad és nem lesz olyan válogatós, mint én voltam.

2011. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

a lányom is mindig, mindent megevett. Mostanában a húst félreteszi, de most is jól eszik, 22 hónapos.

A fiamnál nagyon nehezen ment a hozzátáplálás, most is rossz evő, kb 10 féle ételt eszik. De hús bármikor jöhet. 4 éves

2011. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most 1,5 éves a lányom. fél éves kora óta eszik mást is tejen kívül, egy zabagép. ha várnia kell 1 percet, sopánkodásba kezd. ha ő már evett és minket lát enni, mindent elkunyerál, akár 2x is megvacsorázik.
2011. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fél éves kisfiam is első perctől kezdve zabál.

A kajával bármikor le lehet venni a lábáról, még a legnagyobb hiszti közepén is! :)

2011. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én lányom az első hat hétben 2kilót hízott anyatejtől olyan zabagép volt, azóta már 10hós, nem is kóstoltatok semmi újat kis kanálnyi adagot, amit elé teszek, rezzenéstelen arccal falja, legyen az édes, keserű, máj, hús,újdonság, bármi:-)
2011. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is imádja a hasát, nem tudom kire üthetett....:D
2011. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedek, hogy Vele nem kell vele minden evéskor küzdenem.
2011. dec. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!