Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig tartott 6 hó...

Hány napig tartott 6 hó körüli babád láza?

Figyelt kérdés

Nekünk ez a 3. nap, 38-tól 38,5-ig tartó lázzal és meg sem moccan, semmi nem viszi le, ezért a doki ma antibiotikumot írt, amit 3 napig kell adni a lázcsillapítók mellett.

Normális dolog ennyi féle gyógyszerrel kezelni egy fél évest?

Nurofen szuszpenzió, Germicid C kúp, Antibiotikum, Normaflore, orrspray, plusz a vitaminok. Már nem bírom követni a sok gyógyszer adását!


2011. dec. 8. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nekünk nem volt 3 napos láz, de nem lehet, hogy arról van szó? Van más baja is? Torka piros? Hasmenése van?
2011. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha hozzászoksz, ha ovis lesz, állandóan beteg lesz.

Antibiotikum mellé kell a normaflore, lázat is kell csillapítani.

Vitaminból most elég a C-vitamin, multit ne adj neki.

2011. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a torka is piros.
2011. dec. 8. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban hozzászoksz később.

Én ezeket szoktam csinálni: panadol, algoflex szirup felváltva, orrspay és szoktunk kapni torok fájásnál mi anib-t, de hirtelen meg nem mondom, hogy mit. Az utolsó lázas állapotnál mi sem tudtuk levinni neki, így este kapott algoflexet (aar vmiért jobban reagál a szervezete) de 4 órával később megint éreztem, hogy forró a kis teste, de mivel aludt nem volt szívem felkelteni, így vizes borogatást raktam rá. Sajnos mi 3 napig szenvedtünk a lázzal aztán egyszer csak ahogy jött el is tűnt.

2011. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!