Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fáj a védőnőmnek ha...

Miért fáj a védőnőmnek ha szeretem a babámat?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves és segítőkész védőnőnk van, tényleg eddig nem volt semmi gond, aranyos.

A héten voltunk oltáson és a pici babám az oltás után elálmosodott, mi még beszélgettünk a picim unta magát a babakocsiba és elkezdett sírni, erre én kivettem és megöletem majd megpusziltam.

A védőnéni reakciója az volt, hogy gyenge anyuka vagyok és ezzel nagy problémáim lesznek.

De miért, azért mert szeretem és nem tudom elviselni ha sír?

Hagynom kéne sírni?

hát nem tudom, de rosszul esett,amit mondott és kicsit félek, hogy igaza volt.Gyenge vagyok?

Szerintetek?


2009. máj. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Te nem vagy,a védőnőd ideggyenge inkább....nincs más vélemény..
2009. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem az fáj neki, hogy szereted a babádat, legalábbis abból amit leírtál, én nem azt szűrtem ki. Valószínűleg arról próbált lebeszélni, hogy a babkocsiból sírásra kivedd a picit, hogy szokja meg azt, hogy ha úton vagytok, akkor kocsiban van,nem kézben. Szerintem nem ideggyenge a védőnő, és Te sem vagy gyenge anyuka. Ki hogy szoktatja a babáját, olyan lesz. Ha kiveszed (mellesleg lén is ki szoktam), akkor azt szokja meg, de nem a védőnőnek kell majd kikapdosni, hanem nekünk, így magunknak tesszük.
2009. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Azt írtad h amúgy kedves, segítőkész idáig nem volt vele bajod..gondolom segíteni próbált csak elég rosszul...:(

Mondjuk ezt semmiképp nem kellett volna mondania h gyenge meg ilyen olyan vagy..

de abban van igazság hogy ha megszokja hogy egyet nyüszög és kiveszi vki, akkor nem kell sok idő és nem lesz nyugodt a babakocsiban még meg is utálja..

Mi is így jártunk...Most már tudom hogy kicsit lehet hagyni nyűglődni (nem üvöltve sírásra gondolok..)mert attól még ugyanúgy szeretem, csak nem teszek mindkettőnknek rosszat a későbbiekre, hsizen mi babakocsi nélkül sehova se tudtunk eljutni, mert persze a kenguruban is üvöltött...

2009. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
nehalgass senkire csak az osztoneidre.nefelj nem lessz semmi se a babadnak,nem lessz se kenyes se elkapatva.ez a mai vilag gondolja ugy.aztan perszehogy tele vagyunk olyan gyerekekkel akik tele vannak agresszivitassal.ha sir vedd fel ugy ahogy erzed is.o lelke attol csak erosodik.jol teszed.es ne hallgass masra.
2009. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyet értek az előttem szólóval. Semmi baj nincs veled. Amikor úgy érzed nyugodtan vedd ki. Még jó, hogy nem hagyjuk sírni ha nem muszáj, főleg oltás után. Kisbabák ők nem állatok. Még a macskámat is megsimogatom ha nyávog.
2009. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!