Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök 1 év alatti...

Miket főztök 1 év alatti gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés
Az én lányom 9 hónapos múlt. Eddig sütőtököt főztem neki, meg most kezdtem el céklát. Amúgy többnyire üveges kaját kapott. Szeretnék neki főzni, mert csak olcsóbban jönnénk ki. Köszönöm!
2011. dec. 12. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én 11 hónapos kisfiam a kapros tökfőzeléket és a salátafőzeléket imádja a legjobban! Teszek bele mindig egy pici paradicsomot és krumplit is, és kaporral-babérlevéllel ízesítem. A Te kislányod is kaphat már joghurtot, így joghurtos-lisztes habarással besűrítem, és husit, májat vagy tojássárgáját főzök hozzá.
2011. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tyúkhús levesünkből krumplit, répát, májat összetörtem, és mivel nagyon száraz volt így, a leves levével "hígítottam". Na azt nagyon ette! (a komolyabb fűszerezés előtt kiszedtem az ő adagját!)

A másik, ami nagyon ízlett neki hasonlóképpen a borsóleves, csak a borsót passzírozni kellett neki.

Egyébként ő is sok üvegeset evett eddig, de már 11 hós, és úgy látom, hogy nagyon jól tolerálja a "felnőtt" ételeket.:) Még egy hónap és ehet tojásfehérjés, tejfölös ételeket is, na akkor már szuper lesz főzni!

2011. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!