Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyerekülésről? Mikor szabad a babát ebben utaztatni?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyi idős kortól biztonságos ebben utaznia a babának? Most 8.5 hós


2011. dec. 14. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Látszatra ok, de próbáld bele a gyereket. Nálunk jöttek így ki problémák, pl vágta a nyakát az öv...

Ott van a lapon hogy mikortól ajánlják, 9 kg....Persze gongolom ha extra duci, vagy vékony akkor lehet kicsit más.

2011. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, h 9 kg-tól utazhat benne a baba, de mikortól tartja meg a baba úgy a fejét, hogy esetleges baleset során ne legyen baja a nyakának. Ülni már szépen ül, de mégsem merném még belerakni. Ti mennyi idős korban tennétek / tettétek bele?
2011. dec. 14. 07:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek jó fajta ülések. Pedig nyugodtan tedd bele, dönthetős. 9kg-tól, de amikor már szépen ül magától. 8.5 hósan pedig már a fejét is rendesen kell hogy tartsa. Ne aggódj ennyire, azért van a gyerekülés, hogy biztonsággal védje. Olyan nincs és nem is vehetsz, amiben leszíjazod a fejét, hogy ha netalán baleseteztek ne ránduljon meg.
2011. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, h kisfiam vékonyka, 7.5 kg. Várjam meg míg 9kg lesz?
2011. dec. 14. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, várd meg. Addigra megerősödnek az izmai is. 9 kilótól javasolják, én nem rakném bele a 7,5 kilós babámat, még ha szépne ül már, akkor sem.
2011. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hónapos, de még csak most lett 9 kg...Én nem mertem belerakni, több helyen is azt mondták, hogy a súlyhatár nem véletlen. Így 0-18-as ülést vettünk.
2011. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van igaz ez 9-18as , de ez is elvileg 9 kilótól van. Nekünk pont azt mondták mikor ülést mentünk venni az első babánknak( a minimanoban vettük) hogy a fejlettsége meg magassága lényegesebb a gyereknek. Mivel az én fiam 1 évesen 8 kiló volt, ámde 83 cm bőven kilógott a hordozóból már, nem volt biztonságos.

Ha megvártam volna hogy 9 kiló legyen akkor 15 hónapos koráig hordiban utazott volna ami elég gáz lett volna kényelmetlen is volt neki.

Még azt mondták ott a boltban hogy inkább kisebb kategóriákat lépjünk mint nagyobbat (így beszéltek le a 9-36os ülésről)merthogy ami ilyen sokat kéne hogy tudjon (kicsinek is kényelmes legyen de egy közel 6 évesnek is...) az általában valamit nem tud teljesíteni belőle.

Én 9-18ast vennék a helyetekben.

2011. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlót szeretnénk majd. Én a 0-18 kg-os kategóriát néztem, mert elég mütyür a babám, viszont már nem kényelmes neki a hordozó. Olyat szeretnék, amit menetiránynak szembe és háttal is be lehet kötni. Ezt is néztem már, de elmegyünk és kipróbálunk párat.
2011. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!