Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piercinges anyukák, kapta már...

Piercinges anyukák, kapta már ki babátok a piercingeteket? Hogyan? Vagy ha még nem, nem féltek ettől?

Figyelt kérdés
Nekem az orromban van és a 6,5 hós babám imádja az arcomat "simizni". :D
2011. dec. 14. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Legyen minél kisebb az ékszer, nehogy kirántsa.

Nekem a nyelvemben van, a lányom mániája, hogy meg akarja fogni a golyókat. Bár ez más tészta, becsukom a számat, és már nincs is szem előtt.

2011. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a köldökömbe van fürdésnél nézi hogy csillog meg amikor poloba vagyok alánéz:D orromba is volt de épitkeztünk akkor kiesett a másikat meg nem talatam sajnos igy benött
2011. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lehető legkissebb köves piercingem van az orromban. Csak valamelyik nap eszembe jutott, hogy mi lesz, ha kikapja... :P
2011. dec. 14. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a köldökömben volt,de az már eltünt még a terhességem elött amásik a nyelvemben van. a tetkomat szereti karmolni xd
2011. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szám fölött van egy kis köves piercing,de az ikreim állandóan azt kapirgásszák. Már amennyire engedem. Én is attól félek,hogy 1x úgy meglazul,hogy elenged,de igazából más nem történne, csak annyi,hogy leesne a golyó,a szár pedig a számban maradna:) Arra mindig figyelek,hogy nem marad-e vmi a kezükben.

Nekem marhára fáj,ahogy kapargatják a kis ujjukkal, elé érzékeny ott a bőr. De ez legyen a legnagyobb baj:)

2011. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szemöldökömben volt 2, de kivettem mielőtt megszültem volna, pont azért, hogy ne piszkálja majd. A nyelvemben is van, de az maradhat. Az unokahugaim nagyon szerették nézegetni amikor kicsik voltak :)
2011. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:DDD
2011. dec. 15. 08:26
 8/8 anonim válasza:
nekem az orromban van, 1x már véletlenül kikapta, de még visszatettem..lehet eljön az idő, amikor inkább hagyom benőni a lyukat..babám még csak 3 hónapos.mi lesz később?:O
2011. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!