Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert enne meg a...

Milyen tápszert enne meg a babám? A Milupa Milumilt nem eszi.6,5 hós.

Figyelt kérdés

Igazából nem is akarok neki adni, csak most küzdök a tejem visszahozásával, mert kicsit megcsappant. Így most egész nap fejek, hogy újra visszajöjjön, de ha esetleg mégsem sikerülne, mit adjak neki?

Egy hete beteg volt, alíg szopizott, és elapadt egy kicsit, és alíg jött cicimből, és próbáltam pótolni tápszerrel, de nem eszi meg, sem a tejpépet, sem a fagyasztott tejet, pedig van belőle 40 pohárkával a fagyasztóban.

Kicsit olyan, mintha cumisüvegből csak vizet fogadna el.

De ha ne adj Isten elapadna a tejem, mivel tápláljam a kicsikém?


2011. dec. 14. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Már hozzá kellene táplálnod gyümölccsel,főzelékekkel.
2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyrészt egyetértek az elsővel, hozzátáplálással jól tudod lakatni a cici mellett, azonkívül ott a tejpép ami szinte ugyanolyan mint a tápszer csak más az állaga.

az meg nagyon igaz, hogy nem szoktak gyerekek éhenhalni ;) ha ne adj isten elapadna a tejed akkor el fogja fogadni. közhely, de tapasztaltam.

4 hónapig kínlódtunk, nem kellett a tápi :) (sinlacot fogadott csak el hígra csinálva cumisüvegből, ergo tápszernek) de mikor már az a pár csepp tejem se volt akkor onnantól elfogadta :)

mi ráadásul HA Bebával kezdtük ami még keserű is :)

2011. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már rég hozzátáplálunk, azt eszi is rendesen. Imádja a gyümölcspépeket, a főzelékeket, de 1 éves koráig szüksége van napi fél liter tej alapú ételre, és ezért kérdeztem.
2011. dec. 15. 10:23
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Azt írtam, hogy a tejpépet sem eszi meg.

Mondjuk csináltam úgy is, hogy a tejpépet belekevertem a gyümölcs pépbe, úgy megette.

De remélem igazad lesz, és ha úgy alakulna, akkor elfogadja majd a tápszert is, ha már egyáltalán nem lesz cici.

2011. dec. 15. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs, nem jól olvastam.

közvetlenül fejés után se fogadja el a cumisüvegből a tejet? mert lehet a cumisüveggel van a baj, megszokta a cicid "formáját" és esetleg a cumisüvegét nem jól találtad el ilyen szempontból, de ugye a vizet elfogadja mert tudja, hogy más.

mi először aventtel próbálkoztunk aztán áttértünk a mamara, azóta cumisüveg függő :D egy próbát megér ez is :)

de ha csak arról van szó, hogy múlthéten keveset szopizott akkor nem kell aggódnod, igazából fejned sem kéne hanem sokszor cicire tenni. nem tudsz olyan hatékonyan fejni ahogy a kicsid kiszívná a tejet. a mell meg annyit termel amennyi az igény, most több akkor többet fog termelni csak ne görcsölj rá mert attól apadhat el :(

2011. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, megpróbálom majd akkor a másik cumisüveget, mert nekünk is Aventes van most.

De ma már több tejem volt, úgyhogy remélem tényleg nem lesz rá szükség! )

2011. dec. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!