Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombathelyen füllyukasztásra...

Szombathelyen füllyukasztásra hova vittétek a babátokat? Mennyi idősek voltak?

Figyelt kérdés
Én két helyet hallottam, a Király utcában lévőt (emeletre kell felmenni) ill. a Lívia szalont a Fő téren. Tapasztalatok? Melyik a megbízhatóbb szerintetek? Ill. mennyibe kerül kb.?
2011. dec. 17. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Líviába voltunk, mert tiszta, rendes, higiénikus. A másik... nem gyereknek való ezt írom csak.

Nekem a férjem variált, nem akarta, végül megfogtam és elvittem egyedül. Korábban akartam már de mire eljutottunk majdnem fél éves vot. Előtte oda is telefonáltam.

Ha van még kérdésed, szívesen vàlaszolok. De ha beírok a google keresőbe: Livia szépségszalon szhely" minden infót elolvashatsz. Az árakat is.

2011. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is így hallottam...

Néztem a neten, árakat nem találtam. Mennyibe kerül kb? Bár gondolom fülbevalótól is függ.

2011. dec. 18. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ide kattintva elolvashatsz mindent. Az árak menüre kattintva " fájdalommentes füllyukasztás": 6000,- Ft.

Tényleg ennyit fizettem én is :) már nem emlékeztem pontosan, azért nem írtam árat tegnap. Ez fülbevalóval együtt. Mindegy melyiet választod és még egy picike foyadékot is kapsz az utókezeléshez.

Mennyi idős a kislányod? Mikor viszed? :)

2011. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem tudom miért nem vettem észre az árat a múltkor, most megtaláltam, biztos elsiklottam felette. Most múlt a lánykám 4 hónapos. Az oltást megkapta, átvészeltük hőemelkedés mélkül, azért gondoltam, hogy itt az idő, hogy megcsináltassuk. De azt hiszem, már csak január elején lesz belőle valami. Nem akarom, hogy karácsonyig benyeljünk valami bacit, közösségben.

Köszi a segítséget, a Líviába fogunk menni. Boldog karácsonyt és minden jót az újévre. Üdv!!!

2011. dec. 20. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nektek is kellemes ünnepeket!

Majd írd meg hogy viselte?!

Ha közössèg alatt az ottani embereket èrted, mikor èn mentem csak èn voltam a lànyommal ès a 2 kozmetikus. Bejelentkeztem ès 4 òràra mentünk.

Csinàltatsd is meg mert hamarosan elkezdi piszkàlni a fülecskèjèt :)

2011. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Voltunk kedden fület lyukasztani a Líviában. Tök aranyosak voltak, és babám is jól viselte, talán már minden ok. Szép a fülecskéje. Jó választás volt tényleg. Üdv: Eszti
2012. jan. 5. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök neki és annak is hogy megírtad!

Üdv: Moncsa

2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!