Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elalszik a baba a cicin...

Ha elalszik a baba a cicin hogy böfiztessem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
válladra veszed, ütögeted finoman a hátát, miközben járkálsz vele 20-30 percet :)
2011. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mintha nem aludna el. Ha mélyen alszik, nem ébred fel, olyankor nem erőltetem, leteszem had aludjon.
2011. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha cicin alszik el, nem szoktam megbüfiztetni. Mondjuk az én fiam alig nyel levegőt, amúgy sem szokott, csak néha büffenteni.
2011. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy felteszed a válladra, és megpaskolod a kis hátát, amíg nem böfizik. Ne aggódj azon, hogy felébred, mert vagy aludni fog tovább a válladon, vagy majd visszaalszik a böfi után. Mindenképpen muszály, hogy böfizzen, mert ha nem jön ki a levegő a gyomrából, meg fog fájdulni a hasa. Ha esetleg sírna, és nem tetszene neki, hogy felteszed a válladra, ne aggódj, böfiztesd meg. 1-2 nap alatt meg fogja szokni a ritust, kaja után fel a vállra, és már nem fog annyira nyafogni miatta.
2011. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha bealudt cicin, akkor nem keltettem fel. Később felkelt, felemeltem és akkor böfizett.

Ha nem fájt tőle a hasa, és tudott aludni, akkor nem keltettem fel ezért (nem vettem fel sem, mert arra felébredt).

2011. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyen el aluszkált a fiam akkor oldalt fekve tettem le és figyeltem egy darabig.A huncut kevésszer bofizett nekem és így szoktam megoldani.
2011. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájós babát mindenképpen megböfiztetnék, de alapvetően, ha nem az, és ha bealudt, hát bealudt. Ha nem nyűgös ettől, nem fáj semmije, akkor hagynám aludni.

Lányom sokszor ébredés után böfizett.

S igen, az is jó, ha oldalra fordítod a babát, ha esetleg visszaböfizne valamit, akkor az ki tudjon folyni.

2011. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem büfiztettem ilyenkor, fel sem emeltem, hanem szépen az oldalára vagy hasra fordítottam és aludt mellettem az ágyban.

Nem volt sosem hasfájós és nem is bukott sosem.


ha mégis büfizteted és felébred rá,akkor sincs baj, mert visszateszed cicire, cupákol párat és visszaalszik.

2011. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem hasfájós akkor én nem böfiztetném had aludjon!
2011. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!