Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kibukhatja a Rotavírus elleni...

Kibukhatja a Rotavírus elleni oltást a baba? Volt már aki így járt?

Figyelt kérdés
Az én fiam nagyon sokat bukik, de kérnénk neki ezt az oltást, hogyan előzhetném meg hogy kibukja majd?
2011. dec. 20. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oltás beadás előtt két órával egyen, és utána is még egy órán át ne. Már ha kibírja a 3 órát. Amúgy biztos van erre valami praktika.
2011. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mondják a védőnők, hogy ezért rizikós és adott esetben pénzkidobás, mert sok baba kibukja.
2011. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányom is bukós volt, de nem jott vissza. 3 óránként evett anno. Oltás elott evett olyan fél órával és majd oltás után tobb mint két órával evett.
2011. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én lányom kibukta :-( pedig előtte 1,5 órával evett és utána 1,5 órára kapott újra.
2011. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem adattam be a kislányomnak. :( Nagyon bukós volt ő is, és azért nem mindegy, hogy 40 ezer ft-nyi cuccot csak úgy visszabukik. Nekünk is azt mondta a védőnő, hogy evés előtt menjünk, de én tudtam, hogy az én gyerekem AKÁRMIKOR képes bukni, tehát ez engem nem nyugtatott meg, tudtam, hogy akkor sem 100%, hogy nem fog visszajönni. Így aztán mi mégse adattuk be.
2011. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lányom is rengeteget bukott, már szilárd étel bevezetése után is, de a Rota előtt már nem kapott enni, szépen belefetyelte, nem volt semmi gond!
2011. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon bukós volt, képes volt pár korty vízet is kibukni, így nekünk is azt javasolta a doktornénink , hogy inkább ne.
2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!