Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek undorító ilyent...

Szerintetek undorító ilyent mondani egy babára?

Figyelt kérdés

zabagép illetve kétpofára eszik

Ezek tényleg undorító kifejezések?


2011. dec. 20. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a zabagép nem undorító, a férjem is szokta mondani a fiunkra hogy kis zabagép, úgy viccesen.

A kétpofára eszik az inkább proli, mint undorító, ilyet nem mondanék babára... de senkire...

2011. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom undorító kifejezésnek,de nem is használom ezeket a szavakat.

Szerintem a hangsúlyon is múlik,hogy jönnek le ezek a szavak az embernek.

2011. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Gondolom vicces akart lenni, nem?
2011. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen hangszínnel és milyen környezetben mondják. Alapvetően ezekkel a kifejezésekkel nincs semmi baj. Számtalanszor hallottam már, hogy kisbabára mondja az anyuka szeretettel, hogy "kis szaros", miközben teszi tisztába kaki után. Számomra ez sem undorító pl a körülmények alapján.
2011. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2011. dec. 20. 17:05
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Én is olvastam a kérdésed, jót röhögtem ezen a kiakadáson. :) Én fiam is zabagép egyébként.
2011. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Na ezek is unatkoznak, nem értem ebben mi volt a rossz. Kedvesen írtad, kis zabagép két pofára eszik, hát az én drágámra jellemző, mikor a kedvencét eszi.
2011. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
96%
Én egy zabagép vagyok. Puff. Szerintem semmi undorító nincs ezekben a kifejezésekben. Aki ezen kiakadt... Hát, lehet nem volt szex tegnap, azért ilyen idegbajos:)
2011. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen környezetben szerintem nem. Meg hát én is szoktam ilyeneket mondani rá, pl. kifejezetten azt is, hogy "zabagép" meg azt, hogy "kis szaros" és hasonlók. Ami szerintem egyáltalán nem undorító ilyen esetben-, mert ezzel nem szidom a gyereket. De ha mondjuk átjönne egy rokon, és azt mondaná látva a gyerekemet evés közben, hogy "hú, de egy zabagép ez a gyerek!", akkor viszont már szerintem undorító.
2011. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Már kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj, hogy így beszélek a babámról. De akkor tényleg nincs ebben semmi rossz szerintetek sem.

Köszönöm!

2011. dec. 20. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!