Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halrudacskát panír nélkül...

Halrudacskát panír nélkül adnátok egy 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti a halat, de persze a panír részhez még kicsi. De ha leszedem róla, akkor eheti?

Vagy van valami natúr hal, amit ugyanúgy sütőben ki lehet sütni?


2011. dec. 21. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis panírtól sem lesz baja,de ha nem szeretnél adni megértem:-)

Hekktörzset ill szálkamentes halakat filéket egy kis alaplével felöntve sütőben fólia alatt nagyon kis finom porhanyósra lehet készíteni..

Én most karcsonyra afrikai harcsát vettem azt sütöm meg alaplével mellette gomba,pari paprika...igaz az enyémek már 3,és 1.5évesek..de nagyon szeretik így a halat:-))

2011. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a panírhoz kicsi? Már majdnem mindent ehetne,amit ti.
2011. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak itt olvastam, hogy a tojásfehérje miatt nem szabad.

Bár nem tudom, 1 halrudacska panírjában mennyi tojás van. :)

Akkor eheti mindenestől is?

2011. dec. 21. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy eheti :) Nem kell leszedned.
2011. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is eheti..

Az enyém is evett már ilyen korában..nem sok tojás van 1dbban...

gondolom már elég sok mindent adtál neki bébi hamikat meg otthon készítetteket,nem ez lesz a bevezető,hozzá van ő már szokva ezekhez a hamikhoz,fel sem tűnik a kis szervezetének egy ilyen kisadag panír:-)))))))))

2011. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor az lesz neki a karácsonyi menü. A csülkös bableveshez még úgyis nőnie kell. :D
2011. dec. 21. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem adtam, mert anyu mesélte, hogy náluk az oviban halrudacska volt az ebéd (óvónő), és az egyik gyereket kórházba kellett vinni, mert volt benne egy szálka, és ő lenyelte. Na azóta én sem eszem halrudacskát.
2011. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát 100% szálkamentes halrudacskában a múltkor én is akkora szálkát találtam, hogy agyerek tuti megfulladt volna tőle, de lehet, hogy még én is. Bocsi ezt nem elrettentetésként mondom, de én azóta még a halrudacskát is szétnyomkodom az ujjaim között.

Egyébként adhatod neki nyugodtan panírral is. Ha tojás allergiás lenne, ennyitől nagy baja ne lesz, max 1-2 piros pötty.

2011. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nagyon betartottam a tojásfehérje bevezetését. tényleg vártam 1 éves korig. de speciel ezeken a panírokon nem tojás van hanem tojáspor, 10 hónaposnak szerintem is adhatsz :) de persze ezt neked kell eldöntened, csak ha leszeded mi marad belőle? :)


amúgy lehet kapni halszeleteket, mirelitet, én alufóliára rakom, fűszerezem (sok petrezselyem, só, picike bors, citrom...), pici olivaolajat csöpögtetek rá, becsomagolom és bedobom a sütőbe :) nagyon finom és egészséges

2011. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én pangasius halat csináltam neki, finom, omlós, és még nem találtam szálkát benne.
2011. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!