Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babának melyik márkájú...

Fiú babának melyik márkájú pelenka a jobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ugyan lanyom van, de nem hiszem hogy lenne barmi kulonbseg.
2011. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál a pampers és a huggies vált be leginkább.
2011. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pampers, 6 kg fölött már a huggies is jó volt, de a pampi viszi a pálmát. :)
2011. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a pampers nem jott be ujszulottnek, minden mas igen. Ez a babatol fugg, nagyon vekonyka fiam van, kicsinek is szuletett.
2011. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is baba függő a dolog. Nekünk a pampers nem vált be soha. Kicsinek kifolyt belőle minden, aztán mikor mászott meg ment megint megpróbáltam, mert annyira dícsérték, viszont 2 pisi után a térdénél lógótt a pelus. Így max éjszakára használom, ha nagyon jó árban van.

A huggies, zöld tescos, rossmannos jött be eddig tépőzárasból a legjobban.

Barátnőm fia kb olyan adottságokkal rendelkezik, mint az enyém és neki bejön pl a pampers és a huggies nem. Tehát ezt tényleg te tudod csak kitapasztalni nála:)

2011. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a fiam a maga 1760 grammjával csak a fehér Pampers vált be. Amíg szoptattam csak ez volt jó, utána használtam a Pampers Active Baby-t, másfél éves korában pedig áttértem a Liberora, mert mióta a Pampers extra vékony lett, nem szeretem, valóban a térdénél lóg. Hozzáteszem kipróbáltam a Tescos pelust, nem volt rossz, de majdnem annyiba került, mint Pampers, próbáltam a Huggiest több méretben is, de nem vált be. Még a Mülleres pelenka sem volt olyan rossz.
2011. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggiesnál mindíg kifolyt a pisi, pedig nem kis súllyal született a fiam.. A Pampers a combját dörzsölte ki. Úgyhogy ami tutira bevált, az a Libero és a Bella Happy.
2011. dec. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6hós koráig pampers volt jó,utána 6-10hós koráig a huggies,10hó-tól pedig a libero,nálunk a libero viszi a pálmát,ezt midig is kapta éjszakára,de már nappal is ezt adom a kisfiamra,soha semmi nem folyt ki belőle!

holnap lesz 1 éves!

2011. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg változó. Nálunk a Happy nagyon jó volt, most Huggiest használunk mert a Brendonban akciós volt, ez is jó. A Pampers átázott, nem a lábánál folyt ki, hanem a betétes része volt tiszta pisis, nem is egyszer, pedig 3 óránként cserélem.
2011. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább testalkattól függ.

A fiam Libero-t használt 9 hós koráig. Akkor állt fel, kezdett kapaszkodva lépegetni, és onnantól kezdve, valahogy nem passzolt már.

Azóta dm-es babylove-t használunk, éjjel-nappalra is bejött. A fiam erős testalkatú, széles hátú, pl. a Pampers soha nem volt rá jó.

2011. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!