Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám, de kezdek...

3 hónapos a babám, de kezdek megkukulni itthon és elkezdenék vele valami programot. Babaúszás, ringató. Hogy alakítjátok úgy a napirendet, hogy a baba ne legyen nyűgös, visítós a foglalkozás alatt?

Figyelt kérdés

Vagy nem veszitek figyelembe a napirendjét, hanem majd megszokja ezt az új rendet???

Ugyanis ezek a kismamás-babás programok általában délelőtt vannak, az én babám 7-10, majd 12-kb. 3ig alszik. Hogy tegyek be ilyen napirendbe egy programot?


2009. máj. 19. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 3,5 hónapos korától járunk babaúszásra. Nagyon élvezi. Nálunk is úgy volt, hogy pont akkor kezdődött, amikor aludni szokott, de az úszást nagyon megszerette, így az az alvás későbbre csúszik. Igazából én az alvás terén nem mindig tartottam vele a napirendet (kivéve persze éjszaka), mert többször úgy alakult, hogy erre-arra úton voltunk vagy éppen rokonoknál, ismerősöknél és nem tudott akkor aludni, amikor szokott. Általában ilyenkor későbbre tolódott az alvás vagy éppen elaludt a program alatt (pl. babamasszázson olyan jót aludt egyszer, hogy csak néztem), azért jó program volt :-)))!!!

8 hós kislány anyukája

2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekünk most 7végén is az volt, hogy az alvás idő helyett betettük az autóba és elmentünk kirándulni. annyira felbolydult a napja, hogy egész este 8-ig nem aludt el csak nyűgösödött és visított...
2009. máj. 19. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem majd megszokja. Mondjuk én pár hetes korától vittem magammal többhelyre is, így ő lehet, hogy már korábban megszokta ezt, de persze ti sem vagytok elkésve! Csak kitartás, élvezzétek a közös programokat :-)!
2009. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, h kedek depis lenni attól, h itthon ülök, de ha me BÁRHOVÁ elviszem (tesco, nagymama, kirándulni 1-2 órára stb.) van, hogy már a program alatt, van hogy a nap további felében ordítás, nyűgösködés a program és nem tud elaludni...ált. este 9körül beájul...
2009. máj. 19. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, hát akkor nem tudom mit mondjak. Ilyekor a babakocsit szoktátok vinni? Nekünk általában abban alszik el idegen helyeken is. Ha meg nyűgös, akkor többször iszik teát, vizet és megnyugszik kicsit.
2009. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesco? Attól én is kiborulok, most mit vársz egy 3 hónapostól. Zaj, fények, durva ingerek, tömeg, nem való egy 3 hónaposnak. A nagymama meg ezek az rendben van, ott legalább elkezdhetsz találgatni, hogy miért sír. De egy tescoban? Én nem vagyok egy maradi anyuka, de biztos, hogy nem vinném be 2 éves koráig SE.
2009. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, babakocsival megyünk, h bármikor tudjon aludni. de pl. a kirándulás alatt volt pléden, karon(ölben), kocsiban, mindenhogy sírt. teáztattuk mi is, hátha szomjas, enni is kapott, de semmi nem volt jó neki.
2009. máj. 19. 13:19
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdésíró vagyok: voltunk tegnap a Ringatón. Remekül sikerült. Evett, majd elbuszoztunk a helyszínre, a foglalkozás felét végigfigyellte, majd csendben a furulyaszónál elaludt :-DDDD Én élveztem nagyon, jó volt énekelni.
2009. máj. 21. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!