Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mind a fogzás miatt van?...

Ez mind a fogzás miatt van? Vagy más oka lenne?

Figyelt kérdés
Babám napok múlva 5 hónapos. Már jó néhány napja az van napirenden, hogy a délelőtt még úgy ahogy jó, de délután, főként, így ebben az órákban katasztrófa. Értem ez alatt, állandóan nyöszörög, nem sír, de nagyon keservesen nyöszörög, enni alig akar, semmi nem köti le. Viszem egyik szobából a másikba, játszunk, mosolyog kb 2 percig, majd csak nyöszörög. Ez fogzás? Meddig tart? Mitől lenne jobb kedve? Mit tehetnék? Már én se sokáig bírom idegekkel. Állandóan ölben akar lenni, de nem fekve, hanem függőlegesen, délután szinte egész nap fent van a "nyakamban", de nem tudom letenni, mert akkor torkaszakadtából ordít, ha el is van az ágyon vagy a földön, akkor is nyöszörög, feszíti magát és bánatosan néz. Segítsetek kérlek.
2011. dec. 22. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Dentinox. Nem nagyon tudsz segíteni neki. Az én kislányom is nagyon szenvedős. Nagyon sajnálom őt, de helyette nem tudom kinöveszteni a fogát. Nekünk is volt ilyen, hogy délután, esténként semmi nem volt jó. Túl kellett élni. Ha kijön elmúlik, aztán később kezdődik elölről. Vannak szünetek, amikor jobb kedvű, semmi baja. Ha elkezd jönni a következő, akkor megint a cirkusz. Nehéz mindenkinek.... Nekünk a Dentinox általában segít.
2011. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!