Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 7 hetes lesz, és sokszor...

Babám 7 hetes lesz, és sokszor kancsalít. Már 2 szemész is látta, azt mondták, hogy rendben van a szeme. Vajon meddig marad így? Ilyen picinek is látnák ha szemtengely ferdülése lenne? Csak attól lehetne maradandóan bandzsa, nem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hetesen elvitted két szemészhez is? Szerintem tök korai, és felesleges is. Minden baba bandzsa az elején, sőt, elég sokáig. 6 hós koráig kell a szemmozgásnak, koordinációnak helyrejönnie, addig nincs gond, ha nem mindig mozognak szinkronban. Azt mondják, hogy 3-4 hónapos korban már lehet látni, hogy valóban baj van-e, fényképeket kell nézni. Ha azon is bandzsít, akkor előfordulhat, hogy gond lesz vele.
2009. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! nálunk nagymami szemész, ő mondta, hgoy 1, 1,5 éves korig teljesen normális, ha néha bebandzsít, tehát nincs ha nem állnak folyton keresztbe a szemei. Egyébként ilyen picin is látnák a szemtengely ferdülést.
2009. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat.Nem vittem szemészhez,hanem volt kórházban,és ott vizsgálták meg.
2009. máj. 20. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.Nekem a lanyomnal 3 honapos korig latszott a kancsalsag és utanna elmulott.Ne aggodj!
2009. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj mi is olyan kancsalok voltunk 3-4honapos korig,hogy meg mindig nevetek a kepeken.Most mar teljesen normalis.7hosak vagyunk.
2009. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!