Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok babaruhát vásárolni...

Szoktatok babaruhát vásárolni a vaterán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha szoktatok babaruhákat venni, akár kisfiú vagy kislányotok van, mennyit szoktatok fizetni érte?

Csak azért, mert úgy nézem van egy pár babaruha és nem tudom megéri-e feltennem, lesz-e olyan, aki megveszi.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2011. dec. 28. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam,nincs időm licitálgatni. Inkább kimegyek a városi piacra olyan napon amikor ócska piac van<-így hívják,de nem ócska. Ott veszek anyukáktól gyerekeik kinőtt ruháit 50-100-200ftért. Gyönyörűeket lehet kifogni.
2011. dec. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen szktam vásárolni. Eddig mindíg szépeket, leírásnak, fotóknak megfelelőt kaptam, szerencséer még nem volt rossz tapasztalatom-mint sajnos sokaknak. Eladni sajnos egyre nehezebb, nagyon telített a "piac". De ha szép, és jó áron adod, sikerülhet. ÉN is jobban szeretem a fix áras dolgokat, de azt vettem észre, ha 1 ft-ról indul az aukció, több az érdeklődő. Viszont ebben az esetben sajnos számolnod kell azzal, hogy esetleg nem megy el annyiért, amennyit kapni szeretnél érte. (bár tehetsz rá minimálárat, amennyi alatt nem vagy köteles eladni)
2011. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ruhát eddig 2szer vettem a vatárán, mind a kétszer kabátot :) Az egyiket 800ért a másikat 500ért. Persze a postát is bele kell számítani. Én azért nem szeretek ruhát venni, mert ha a postát is bele számítom akkor már újat is tudok venni, vagy turiban meg tudom venni. De ez az én véleményem. Szerintem érdemesebb baba-mama börzére elvinni és ott eladni.
2011. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a kezdet kezdetén vettem, mielőtt megszületett a kislányom, onnan szereztem be a babaruhákat (az induló csomagot). Aztán felfedeztem, hogy a tesco-ban, lidl-ben és aldi-ban tök jókat lehet kapni, nagyon sok akció van, és azok újak, nekem postaköltséggel együtt már nem éri meg teszveszről, vateráról használt babaruhát megvásárolni.


A másik oldalról nézve, nekem az sem érte meg, hogy energiát feccöljek abba, hogy fényképezek és feltöltök, s fizessem a feltöltési díjat, utána pedig a részesedési díjat, csomagoljak, postára is el kell jutni valahogy. Idő is és pénz is, végül ugyanott vagyok (ha nem rosszabbul jövök ki), mintha nem csináltam volna semmit. Akkor már talán jobban megéri egy közeli bababörzére kimenni a ruhácskákkal.

2011. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hetekben vettem a kislányomnak egy nagyon jó overált, 2.499 Ft-ért az Aldiban. Azt hiszem ettől jobb vételt nem tudtam volna sehol megkaparintani. Ezt csak összehasonlítási alapként írtam le.


(Utolsó voltam)

2011. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

én szoktam, sőt el is adom őket. Változó, ha márkás, olyan 400-500 ft darab áron (persze, ha csomagban van), na nem márkás, akkor max 300 ft-ot adok érte. meg börzére szoktam járni:) eladni is, venni is:)

2011. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam, és adtam is el már több dolgot.

Igazóbál szerintem akkor éri meg, ha több dolgot veszel, a posta miatt.

Utoljára pl vettem két doboz ruhát a fiaimnak: 58 db kisruha (pulcsi, póló, kardigán, bady, és volt benne pár trikó meg bugyi is)+32 pár zokni+egy nagyon szép téli kabát, ez volt együtt 6800 Ft postástól. Szerintem nem rossz vétel.

Vettem már bakancsokat a kicsiknek, 1500 Ft körül postával együtt, legutóbb Salamandert, előtte DeiTex-et.

2011. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkorák a ruháid? Fiúsak, lányosak?
2011. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, unokatesóm akarja rámsózni, de nekem ugye nincs gyerekem, nem is lesz, ezért gondoltam, hogy hasznosítom :)

De így már lehet nem érné meg.

2011. dec. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!