Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónap után most először...

10 hónap után most először beteg a kislányom. Meg van fázva. Folyik az orra. Mi a teendő ilyenkor? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 09:34
 1/6 Harangozó Sára ***** válasza:

Szerintem a biztonság kedvéért mutasd meg orvosnak. Szivjad az orrát, s adjál neki sok folyadékot. Ha bármi kérdésed van, ha tudok, szivesen válaszolok.

Egy 3 gyerekes családanya

2011. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt mondanám, hogy vidd orvoshoz, hátha van egy kis torokgyulladás is vagy ilyesmi. ártani nem árt:) tengervizes orrspray és orrszívás, sok-sok folyadék.

2011. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy náthával orvoshoz vinni szerintem fölösleges, majd jól összeszed a nátha mellé valami más bacit is a beteg gyerekektől a rendelőben.

Szívd az orrát, elmúlik. Az is lehet, hogy foga jön, az enyémek is mindig benáthásodtak olyankor, aztán pár nap alatt elmúlt.

Ha gondolod, adhatsz neki Oscillococcinum-ot, pici vízben feloldod és úgy adod neki, ez egy homeopátiás szer, kifejezetten náthás, illetve influenzaszerű tünetekre. Nálunk bevált.

2011. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen szakemberhez kell fordulni, nem ránk hallgatni:)
2011. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Harangozó Sára ***** válasza:
Szerintem egy 10 hónapos babán nem szabad kísérletezni különféle homeópátiás szerekkel, ahhoz is szakember kell, aki erre specializálódott. Vigyázni kell velük, mert ezek használatát is nagyon el lehet rontani, ahogy a gyógynövényekét is. Sajnos napjainkban szeretnek az emberek kísérletezni vele, úgy, hogy nem értenek hozzá. Én biztos orvoshoz vinném, hogy hallgasson rá a tüdejére is.
2011. dec. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma délután mindenképp elviszem orvoshoz, mert holnap elutazunk, és nem merek így elindulni. Igazából csak az orra folyik neki nagyon. Azt orrszívózom neki, előtte tengervizes orrspray-t használok. Nurofent adtam neki éjszakára. De azért délután megmutatom dokinak.
2011. dec. 29. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!