Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor elkezd mászni a babátok...

Mikor elkezd mászni a babátok mennyiszer mossátok a kezét? Szeret kezet mosni, hagyja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én mindig próbáltam patyolat tisztaságot tartani, ami ugye egy mászó gyerek mellett, aki folyton pakol eléggé erőt próbáló feladat, de ha olyan koszba mászott, akkor persze megmostam a kezét vagy csak popsitörlővel megtöröltem.

Az én lányom akkor is képes volt összeszedni a kis kezeivel minden szöszt, ha előtte fél órával porszívóztam.

Szerintem ha nem veszi a szájába a kezét és nem szed össze olyan dolgot akkor felesleges állandóan mosogatni a kezét.Nem baj ha benyel egy kis koszt.

Az én lányom örökmozgó bivalyerős immunrendszerrel:)

Vasárnap lesz egy éves a kisasszony, még mindig mászik, nem jár:)

2011. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen porszívó sem volt,és fürdőszoba sem. A gyerek kezét evés előtt mosták csak meg. Sokkal erősebb lett az immunrendszere,mint most a túlzott higiénia miatt.
2011. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak evés előtt mosom meg. Ahhoz, hogy jól működjön az immunrendszere, legalább fél kiló koszt meg kell egyen évente. Otthon olyan kosz úgysincs, ami veszélyes lenne, úgyhogy nem viszem túlzásba.
2011. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kakiba nyul kint, nem zsiros vagy ragacsos a keze, nem mosom meg neki. Mondjuk o mar nem maszik, 2eves 2honapos, de szeret kezet mosni ha mossuk, van egy szappanadagoloja, atlatszo es a csovon amin jon fel a szappan, egy majom csung. Es hab formajaban jon ki a szappan.

A kislanyom 5.5 honapos, de mivel nem kozlekedunk cipovel a lakasban (kiveve a draga aposomat ha jon, minel ritkabban annal jobb), nem hinnem hogy veszelyes dolgok lehetnek a foldon. Csak parketta van mindenhol, kiveve konyha-furdo.

2011. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Popsitörlővel törlöm meg neki, ha koszba nyúl véletlenül, egyébként csak evés előtt mos kezet. 11 hónapos, egész nap mászik, és még nem volt beteg.
2011. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én id hasonlóan gondolom.
2011. dec. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!