Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszületett a kisfiam...

Mióta megszületett a kisfiam azóta úgy érzem hogy soha nem tudnék elviselni mellette macskát/kutyát! Más is volt így?

Figyelt kérdés
Egyébként régebben imádtam a macskákat de mióta gyerekem van viszolygok tőlük.
2011. dec. 29. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy kutyánk, egy mopsz. Már megvolt mielőtt megszületett volna a lányom, nem gondoltam rá, hogy el kéne passzolnom. Mondjuk biztosan többet fogok felmosni, ha mászni kezd a lányom, meg a kutya is gyakrabban fog fürdeni, de szerintem nem származik belőle hátrányunk majd.
2011. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van mind2. A macska már nem jöhet be. A kutya eddig is kint volt. De már látta mind a kettőt és a kutyát jól kinevette (nem ért hozzá). Eddig 2xer macskázott utána kézmosás.
2011. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy öreg cicánk van lakásban (régen kertesben laktunk, de sajnos most csak lakásunk van). Én nem tudtam volna őt kitenni.

Persze volt bennem félelem, hogy mi lesz, de a macsek tisztán volt mindig is tartva, oltatjuk, és mikor lányom kúszott-mászott sokkal többször takarítottunk (meg amúgy is jobban figyelünk a higiéniára mióta megszületett).

Lányom most 15 hónapos és imádja a macskát. Reggel úgy kel fel, hogy egyből keresi, mondogatja a cici nevét.

A gyerekszobából ki van tiltva a macska, de alapvetően nem zárjuk el őket egymástól, és nem is viszolygok.

Szerencsére érzelmi fejlődésében is sokat segít a cica, látom rajta mennyire szereti.

Hozzáteszem a macskánk egy áldott jó cica. Ha karmolna, vagy hülye lenne, akkor én is jobban aggódnék.

2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*cica nevét

nem cici nevét :):):)

bocsi elírtam, így vicces lett

:D

2011. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutya is, cica is van a lakásban, meg két gyerek, harmadik pocakban. Soha nem volt semmi gond ebből, jókat játszanak velük, betegek még nem nagyon voltak, az igaz, hogy naponta felporszívózok és felmosok mindenütt, de bármikor símogathatják az állatokat, nem rohanunk kezet mosni, csak kaja előtt.
2011. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!