Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzikészítésnél az anyatejet...

Főzikészítésnél az anyatejet lehet tápszerrel vagy forralt-lehűtött vízzel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
S lehet ezt lefagyasztani? És a gyümipüréket le lehet fagyasztani? Most kezdem a hozzátáplálást, eléggé izgulok.
2009. máj. 21. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az anyatejet nyugodtan helyettesítheted tápszerrel vagy forralt vízzel vagy akát a főzővízzel, amiben a zöldséget főzted.

Lefagyasztani én csak azt szoktam, ami főtt étel, pl gyümit nem.

2009. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze,annál jobban fogja szeretni :-)
2009. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha eddig nem kapott tápszert, akkor most se adj, még így sem, mert az is tehéntej alapú, és gond lehet vele. Én forralt vízzel higítom a babám kajáját. Még szopik is, de csak annyi tej van, amennyi neki kell, és nincs kedvem a fejegetéshez, azt már újszülött korában is gyűlöltem. Szóval feleslegem nincs. Én fagyasztottam már zöldségpürét, mert az úgyis főzve van, de a gyümit, mivel nyersen kapja, mindig frissen adom. A főzelékből pedig annyit csinálok, hogy másnapra is maradjon. 1 napig szerintem eláll a hűtőben. Amit még kipróbálhatsz higításhoz, a rizstej. De szerintem a víz is jó.
2009. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!