Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes sport babakocsit...

Érdemes sport babakocsit venni? Vagy felesleges mert lehet nem sokáig szeret babakocsizni a baba?

Figyelt kérdés

Fix kerekű kocsink van de elég nehéz vele közlekedni.Gondolkodom,hogy tavasszal le kéne váltani egy könnyebb kocsira.Most 6 hónapos a kislányom,érdemes akkor még új babakocsira költeni?

Mert van aki azt írja már 10 hónaposan nem tudta beleültetni a babáját kocsiba!

Érdekelnének a tapasztalatok!Előre is köszönöm!


2012. jan. 1. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

én vettem esernyöre csukhatot ,muszáj volt mert be kell utaznom 20-30 km mert babát tervezünk ujra s sokat még nem tud jönni agyerek plussz 12 kg

és 16 hós. vettem mert nem tudok vezetni nincs kocsim de utazgatnom kell majd

2012. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is babakocsival járok mindenhova és egyszerűbb lenne egy könnyen tolható kocsival közlekedni!
2012. jan. 1. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Kisfiam babakocsiját 2 évesen tettem el, de csak azért mert bölcsis lett oda meg bicóval megyünk. De ő még simán kocsizott 2 évesen. Egy ideig hétvégente elővettük, ha fel kellett mennünk a városba.
2012. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zkriszti3 ***** válasza:
75%
Könnyebben kezelhető, ha már nem lesz hó szezon. Gyógyszertárba, boltba sem tudtam volna bemenni nagy babakocsival.
2012. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy összecsukható sportkocsival sokkal könnyebb közlekedni.

Az én 16 hónaposom sem nagyon ül már meg a kocsiban (rövid távon), de ha nagy távot kell megtenni, akkor beleül, mert nagy távokat még nem tud gyalogolni.

Vedd számításba, hogy ha már 1 éves lesz, símán lesz 10-11 kg, akarod-e a nagykerekű (vélhetően nehéz) kocsidat + egy ilyen súlyú babával emelgetni?

Használtan is ki lehet fogni jó állapotú kocsikat, nem kell feltétlenül nagy pénzeket költeni ilyesmire, ha nem akarsz.

2012. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt, mikor vettük a sportkocsit. Lépcsőzni kell és majd beledöglöttem nagykocsi + gyerek súlyába.

A kicsi 11 hónapos korától már vígan egyedül közlekedett, de szeretett pihenni benne.


Jelenleg 2 éves és 7 hónapos bölcsis. Szombaton kocsival voltunk lenn a boltban. Ugyanis most lábalt ki a betegségből (nekünk ez volt a karácsonyi meglepetés) vásárolni kellett, a bolt meg messze van. Gyenge még, hamar elfárad. Ő kérte, hogy kocsival menjünk.


Sajnálom, hogy majd a nyáron valószínűleg el kell adnom, mert az ovi baromi messze van, mire odaérek a gyerekkel addigra elkések a melóból. (akinek van ovis-bölcsis gyereke tudja milyen macera, mert minden nagyon érdekes és mindent meg kell nézni, ha viszont siettetem vagy húzom vonom akkor persze hiszti) De a kocsit nem tudom otthagyni úgy, mint ahogy a bölcsiben lehet.

2012. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtátok a tapasztalataitokat,azt hiszem mi is vásárolunk majd egy könnyebb kocsit.:)
2012. jan. 2. 07:18
 8/8 anonim ***** válasza:
4 hósan a fektetős babakocsit át kellett ültetősre alakítani. Kb. 8 hós volt amikor az esernyős sport fajtát vettük, mert egyszerűen könnyebb volt a közlekedés vele, de nem sokkal 1 éves kora után ő jobban akarta tolni szóval el kellett tenni. De nővéremék a 1,5 évest is a nagy babakocsiban altatják ha fagypont feletti a hőmérséklet...
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!