Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés, én melyiket...

Gyerekülés, én melyiket vegyem? Gyermekem 6 hónapos,9 kilós. Ma akartam neki venni gyerekülést, mert a hordozót már kinőtte, kényelmetlen. Viszont bajban vagyok.

Figyelt kérdés
Most melyiket vegyem? 0-18 kg-ig, vagy 9-18kg-ig? Hisz ő 9 kiló, de még csak 6 hónapos, így nem ül. Teljesen elbizonytalanodtam. Nem is vettem inkább semmit, megvárom a válaszokat:-)
2012. jan. 3. 16:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ami még fontos, BeSafe izi comfort X3-at néztem neki, ez a 9-18kg-ig. Dönthető, egészen annyira meg lehet dönteni mint a hordozót.
2012. jan. 3. 16:28
 2/22 anonim ***** válasza:

Mi pont ilyenkor vettük meg a 2. gyerekülést.

Nagyon praktikus,dönthető így a nem ülő babának is nagyon jó.

Ilyet vettünk/ráadásul most akciós is/

[link]

2012. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor Ti 9-25kg-ig vettetek ülést, akkor amikor a babátok 6 hónapos volt? Jól értelek? :-)
2012. jan. 3. 17:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Vagy amikor 9 kilós? :-)
2012. jan. 3. 17:08
 5/22 anonim ***** válasza:

Amíg nem ül, addig mindenképpen hordozóba vagy 0-18-as ülésbe kell rakni. Nem azért, mert az jobban meg van döntve, hanem mert menetiránnyal háttal kell bekötni addig a babát, amíg nem ül magától!

Úgyhogy én 0-18-ast vennék, vagy hagynám a hordozót, amíg nem ül magától (de az meg elég meredek, mert lehet, hogy csak 8-9 hónapos korában ül fel, és addigra meg már valószínűleg tényleg nem fog beleférni a hordozóba).

2012. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt az ülést néztem ki a babámnak. Bár még nem vettük meg, meg csak 7 kg, de ilyet szeretnék majd neki venni.
2012. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Már most nem fér bele:-) Vagy a hordozó kicsi vagy ő dagi...vagy mindkettő, de már nagyon kényelmetlen neki.

Viszont ez egy új dolog számmra, hogy azért kell nekik kicsiknek 0-18-as, mert ezeket háttal kell bekötni. Azt hittem az ültetés miatt vannak ezek az ülések kilók-korokhoz kötve.

2012. jan. 3. 17:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Átfogó kategóriás gyerekülés nem szabad venni!!! 9-25kg meg 9-36kg, mert nem biztonságos! Arra jó, hogy a rendőr ne büntessen meg, meg spórolj a gyerekülésen! De ha megnézed a tesztgyőztes ülésgyártók nem is készítenek olyan üléseket! Römer, Concord, Maxi Cosi, BeSafe...

Tehát 0-13, 9-18, 18-36 kg! És ülésmagasítót se gyártanak!

2012. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy a 70 ezres ülésre nem mondhatnám, hogy ezen szeretnénk spórolni..:-)
2012. jan. 3. 19:03
 10/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor vettük amikor 6 hónapos lett a kisfiam.Ő hosszú baba és ezért nem fért el a hordozóban és utálta is már rendesen.Igaz utána nem sokkal meg is tanult ülni :)Ezt az ülést mind a 2 irányból be lehet kötni.Igaz nem isofixes,de szerintem biztonságos és imádja a kisfiam.Én nem bántam meg,hogy megvásároltam.

2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!