Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a babaúszást...

Hogy oldjátok meg a babaúszást, ha épp akkor van a havitok? Mi most megyünk először, mert le van maradva, csak akkor mehet a köv. Csoportba, ha ezt a 4 hetet végigcsinálja.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor nyáron strandra mész, akkor hogy oldod meg? Na, pont úgyanúgy csináld most is :)
2012. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nállunk ilyenkor Apuka úszatja persze én meg a medence széléről nézem őket!Ha nem lenne Apa kéznél akkor a keresztanyukáját kérném meg erre a feladatra vagy esetleg anyukámat!
2012. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

2.vagyok!

Kedves Első!

Nembiztos hogy mindenki szeret ám tamponnal fürdeni sőt valaki nem is tud mert felszívódik a víz!Gondolom a Kérdezőnek hasonló problémája van!nemtudom miért kell rögtön neki esni a másiknak!

2012. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem neki esés volt, bocs! Kérdezett, én meg válaszoltam. Hagyjuk már ezt a beszólogatást. És te miért esel nekem?
2012. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) A tamponnal való pancsolás nem túl kényelmes, de most 1 alkalommal 2 órát csinálunk meg, mert csak gyakorlás. Más viszont nincs, aki el tudná vinni. Nem zavarja ez a többi szülőt?
2012. jan. 3. 23:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, a meleg vízben nem lesz erősebb, vagy érdemes eggyel nagyobb méretet használni?
2012. jan. 3. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Van úszáshoz tampon, dm-ben is lehet kapni. Vazelinos tampon 4db van benne azt hiszem 500ft.
2012. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
07.56-os vagyok. Mikor pocakos voltam az utolsó harmadba ha jártunk strandolni, akkor azt használtam. Nekem kényelmes volt. Igaz menszi alatt nem használtam, de szerintem más már használta:)
2012. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Off: Ne haragudjatok, de mire jó valójában a vazelines tampon? Rá van írva, hogy mire ajánlják? Én soha nem hallottam ilyenről és érdekelne, mert több mint 20 éve tampont használok, de lemaradtam az ob mellett.


On: Amúgy én is azok közé tartozom akiknek felszívódik a víz, ha kénytelen voltam én vízbe menni, akkor egyből rohantam a wc-re, megkértem egy másik anyukát, hogy addig vigyázzon a lányomra. Szerintem nem kell az orrukra kötni, hogy épp tamponcserére szaladsz, ezért nem fogja zavarni őket. :)

Lehet, hogy az anyukák fele a medencében épp tamponnal úszkál, csak nem tudsz róla.:)

Ja, még annyi, azt ajánlják, hogy kend be a tampont canestennel, akkor kisebb a fertőzés veszélye.

2012. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!