Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Nania Cosmo sp...

Van valakinek Nania Cosmo sp 0-18 gyerekülése?

Figyelt kérdés
Kb. meddig jó ez az ülés, hány cm-ig? Nem túl műszálas a huzata? Könnyű bekötni az autóba menetiránynak háttal is:
2012. jan. 4. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Driver SP van.Könnyű bekötni háttal és szemben is, de nekem pl ha háttal volt bekötve akkor kínszenvedés volt berakni a gyereket az ülésbe a fej résznél lévő oldalkiképzés miatt.Mondjuk ez szerintem nagyban függ az autótól is.Mostmár csak menetiránnyal szemben használjuk.

Inkább az a bajom vele, hogy nem elég széles és az öv már a legfelső állásban van, pedig a lányom még csak egy éves.75 cm és 9,5 kb, de így télen látom, hogy szűk neki, ha jól be van öltöztetve úgyhogy én szeretnék egy nagyobb ülést neki.

A miénk huzata full műszálas, tavasszal vettük és csomószior volt, hogy nyáron foltosra izzadta az ülést így én varrtam rá pluszban pamuthuzatot, csak ha ugye alatta műszálas akkor tök mindegy, de így legalább nem a gyerek ruhája szívta fel az izzadtságot hanem a plusz pamuthuzat.

Ha mégegyszer gyerekülést vennék nem ezt választanám, bár lehet kapni állítólag nyári huzatot hozzájuk, csak az az ülés árának legalább a fele az meg egy vicc:)

Remélem segítettem :)

2012. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint...

Nézd meg a Brendon oldalát, most a Touragoo ülések akciósak.Mi 15000-ért vettük a Naniát, de ha akkor is lett volna 18000-ért másfajta akkor azt vettük volna.Nem nagy különbség és mégis:)

2012. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A mi kislányunk 9 hónapos de már 70 cm. Hát, nem tudom, hogy akkor meddig lesz jó. Csak Én mindenképpen hátra felé szeretném még utaztatni, és ezekből az ülésfajtákból vagy ezek az olcsók vannak, vagy jóval drágábbak.
2012. jan. 4. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha mostveszitek az lést akkor kérd meg az eladót, hogy szeretnéd élesben kipróbálni a kocsiban.Ha a babád már 70 cm és háttal akarod bekötni, akkor biztosan nem lesz jó, mert kilógna a lába az ülésből, de a kocsi háttámlája nem engedi.

Ilyen korú babát már nyugodtan köthetsz menetiránnyal szemben, meglátod, tetszeni fog neki.De mint mondtam én nem nagyon javaslom ezt az ülést.Esetleg írd le az ülés paramétereit egy papírra és keress a neten olyat ami anyagilag is megfelel és szélesebb, esetleg hosszabb is, azzal hosszútávon biztosan nem lesz problémátok.

Oké, hogy ez az ülés 0-18 kg-ig van, de szerintem örülhetsz majd ha 15 kg-ig tudod használni és akkor lehet, hogy sokat mondtam.

Utolsó voltam

2012. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, Én is tudom, hogy 18 kg-ig nem lesz jó ez az ülés, mint ahogy a hordozónk se jó 13 kg-ig. Köszi a tippeket, még körülnézek a neten, hogy milyen lehetőség lenne.
2012. jan. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!