Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos "babámnak" milyen...

14 hónapos "babámnak" milyen müzlit/gabonapelyhet adhatok reggelire?

Figyelt kérdés

Már többször tettem fel kérdést, de általában olyan választ kaptam,hogy ilyen idős gyereknek nincs szüksége ilyen ételekre,viszont ha valaki megkérdezi mit reggelizik a babád, a müzli gabonapehely ott van.


:):)


Azért is kérdezném,hol veszitek és milyen??



2012. jan. 4. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 14 hónapos fiam nagyon szereti a cini-minit.Hát nem olcsó,de legalább kevernek bele némi vitamint,meg teljeskiörlésű gabonából készül:)próbáltunk hasonló fahéjasokat is, de azoknak kicsit más az ízük.

Csak néha szokta ezt reggelizni, vagy uzsira kapja.

Amúgy anyuméknál van mindenféle, ha eszik valaki, akkor kér ő is:)

Zabpelyhet többet szoktam neki adni.Aldiban meg Lidl-ben lehet kapni, finomra aprított.Tejet melegítek(kb 1-1,5 dl-t)beleteszek 2 ek zabpelyhet, várok míg megduzzad, aztán reszelek bele almát,meghintem fahéjjal.Huh, ez nagyon finom, én is szoktam enni, csak magamnak kockázom az almát, nem reszelem:D

De más gyümivel is meg lehet csinálni, nekünk az almás változat jött be.Csak ajánlani tudom:)

2012. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is zabpelyget adok neki. Csak o meg nem kap tejet, igy vizben fozom meg. Almaval vagy a nyaron lefagyasztott barackkal es szilvaval egyutt fo, csak fahejjal izesitem. Neha natur joghurttal keverem neki, ha nem csuszik annyira.
2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Müllerben lehet venni Milupa müzlit. Igazából van benne kicsi por is, így inkább a müzlis tejpépre hasonlít. De lehet hígabbra is csinálni.
2012. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén a Müllerben lehet venni HIPP babamüzlit, csokis és gyümölcsös ízesítéssel. Mi a csokisat próbáltuk és bejött.
2012. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!