Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szült közületek valaki DRKiss...

Szült közületek valaki DRKiss Ferencnél Debrecenben a Kenézi Kórházban? Mennyit illik adni egy szülésnél?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem pont ő vett fel az ambulancián mikor bekerültem szülni, mert ő volt az ügyeletes.Én nem nála szültem, de a két szobatársam igen.Ők azt mondták nagyon rendes, s 30 ezret adtak neki.
2009. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50 ezret kapott
2009. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes. Ne haragudjatok hagy kérdezzem már meg,privát doki? Csak ugy kiváncsiskodom,én nem Magyarországon élek,de egyszer már ott szültem 13 évvel ezelött,egy ajándékcsomagot adtam az orvosnak.Itt,Portugáliában,4 hónapja szültem,szuperek a dokik és a körülmény (nem privát) és senki el nem várja hogy a kismama pénzt adjon az orvosnak....érdekes....üdv
2009. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!