Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm-es nedves törlőkendőről...

Dm-es nedves törlőkendőről vélemények? Milyen színű a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi csak azt használjuk, mióta megszületett a Lányunk. Semmi gond vele, csak ha többet veszel, érdemes lefordítva tartani, mert a nedvesség leszáll a csomag aljára, tehát ha kibontod, akkor a felsők majdnem szárazak, az alsók viszont tocsognak. Egyébként kellően nagyok, puhák, nedvesek és jó illatúak. Mi a zöldet vagy a sárgát szoktuk venni, mert ezekben van a legkevesebb allergiát okozó anyag.
2012. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is szeretem, a zöldet szoktam venni, eddig annak az illata volta legjobb

hasonló minőségre és árban is a Spar-os zöld törlőkendő - 400 ft nem akciósan, ha akciós érdemes azt is kipróbálni

2012. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jók,én használtam mind a 3 színt (fehér, sárga, zöld), és úgy vettem észre, mintha a sárga meg a fehér kicsit puhább lenne a zöldnél, jobban lehet vele törölni, de egyébként mindegyik jobb. Én is fejjel lefelé tárolom, pont azért amit az első válaszoló is írt, de amúgy ez bármelyik márkára igaz.
2012. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szeretem, a zöldet szoktam venni. ám legutóbb SPAR-osat vettem (a sárgát), olcsóbb is talán 100Ft-al és ugyanolyan jó!
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a fehéret használom, teljesen meg vagyok elégedve vele. Kellően nedves, és vastag.
2012. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kétfélét használok. Fehéret a kakira és olajosat, ha csak pisi van. Mindkettô csak természetes anyagokból készült, és mindkettô szuper! A dm-es alverde babakozmetikumokat is steretem, szintén káros anyagoktól mentes, de még megfizethetô.
2012. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a fehér, sensitivet próbáltam, nagyon bevált. Azért, mert nincs illatosítva. Ezt is csak akkor használom, ha valahová megyünk, egyébként vizes textilpelenkával törlöm meg.
2012. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!