Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogkrémet használsz...

Milyen fogkrémet használsz 1,5 éves babának?

Figyelt kérdés
nem tudom milyet használjak, még nem tudja kiköpni, Nenedent kizárva!
2012. jan. 6. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Gabi fogkrémet, ami neki való. Nem baj ha nem köpi ki, nem lesz baja tőle. Az én kislányom imádja, sokszor hisztizik érte napközben is szeretne kapni.
2012. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 1 éves kisfiam, de 0-2 éves korig ajánlott fogkrémet használunk. Colgate My First erdei gyümölcsös, fluoridmentes (tehát lenyelheti, ez rá is van írva) fogkrémmel mossuk a fogát, imádja az ízét, és ha meglátja a fogkefét, már tátja is nagyra a száját. :D
2012. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak fluoridmenteset vegyél, mi a Weledát használjuk elég drága, de extra minőség.
2012. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nenedent

fluorid mentes és finom

már lassan 2,5 éves a fiam,és most is azt használja

2012. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálatok miért kizárva a nenedent?
2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert homeopátiás! kerestem fluoridmenteset a DM-ben és tesco-ban is és nem találtam, de ezek szerint van más márka is, akkor utána nézek, és köszönöm!
2012. jan. 6. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a homeopátia híve, de egy fogkrémben nem tudom elképzelni, mi lehet a visszataszító hókuszpókusz?! Tisztít és kész, nem várunk tőle csodát!
2012. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csill79 ***** válasza:
ELMEX
2012. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nenedent nem homeopátiás. A legtöbb fluoridmentes fogkrémre rá van írva, hogy homeopátiás kezelés alatt is ajánlott, mert nincs benne mentol és egyéb erősen aromás anyag (nem a fluoridmentessége miatt, hanem mert a gyerekek általában még nem szeretik) ami homeopátiás kezelés alatt fontos.
2012. jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!