Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Pempers pelenka vagy...

Melyik Pempers pelenka vagy más jött be Nektek és miért?

Figyelt kérdés
Főleg a gumisak érdekelnek?:)
2012. jan. 7. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pampers-sel kezdtem, mert azt ajánlották. Azóta már vettem tescósat és lidl-et is. Nekem egyikkel sem volt gondom. Szerintem teljesen babafüggő kinek melyik válik be. Ki kell tapasztalni.
2012. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi is sok pelust kipróbáltunk (babylove, babydream, lidl,libero), a pampers-el kezdtük. eddig a huggies-el vagyok megelégedve.
2012. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huggies prémium! Sose folyt ki, nem ázott át, nem szakadt ki, gumis, imádom. Nálunk pampers többször kiszakadt, nem kísérletezek már.
2012. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zöld és a narancs sárga is bejött nekünk.De a Dm.es is jó, a pampers gyártja azt is.
2012. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kaptunk Pempers-t, de mindig kipisilt... Vettünk Huggies, jó-jó, de... aztán vettünk Libero-t. Na az a tuti!!! Még akkor sem folyik ki, ha a férjem pelenkázza... :D
2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi Liberoval kezdtük, de abból kifolyt minden, aztán átváltottunk Pampersre. Azóta is azt használjuk és semmi gond vele. 9 hós a lányom.
2012. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én csak Pamperst használok, a Huggies szörnyű volt egyszer vettem hogy kipróbáljam,kiütéses lett,kifolyt,kemény volt.A Pampers tökéletes,amíg jó volt rá addig a legújabb fajtát A Pampers Premiumot használtuk,most a Pampers Active Babyt.
2012. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care, a fehér, nagyon jó, szinte teljesen balesetmentes... :))
2012. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!