Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágtátok le először...

Mikor vágtátok le először babátok haját?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor 2 hónapos volt szegénynek rengeteg haja volt és úgy izzadt a melegben,hogy mindene vizes volt,és kiütéses lett a feje,most tervezem újra,mert megint megnőtt most 8,5 hónapos
2012. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babonás vagyok ilyenekben, úgyhogy mindkét gyereknél csak a betöltött egy éves kor után.
2012. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ h mekkora a baba haja.Az enyémek kis kopribogyók voltak,így csak kb. másfél évesen mentünk először fodrászhoz az egyik fiammal,mert neki össze-vissza nőtt a haja. Kifejezetten jót tett neki az új frizura és tűrte is szépen a fodrásznéni tevékenykedését:)(A másik fiam hajával nem volt ilyen gond)Azóta rendszeresen járunk fodrászhoz,most már mindkettővel.Ha nagy a haja a babának,és össze-vissza nő,bármely életkorban levágattam volna neki,fő az ő kényelme.
2012. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 éves a lányom, még egyszer sem volt levágva neki. Elöl sokáig nem nőtt rendesen a haja, csak hátul. Most már szükségessé vált, mert elöl nagyon hosszú, felcopfozom neki és éjjel is gumival alszik. Lightosan kötöm be neki. Már emlegettem neki a fodrásznénit, de nagyon tiltakozik. Fogalmam sincs hogyan oldjuk meg:(
2012. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a fiam, mikor géppel letoltuk neki. Nagyon nagy volt már neki, izzadt nagyon. Azóta is nyáron géppel (én itthon), télen fodrász ollóval. Tavaly télen még az ölemben ült a fodrásznál, most karácsony előtt már egyedül ült be a székbe (2 éves múlt szeptemberben), és nagyon szépen hagyta, hogy levágja neki ollóval, pedig január óta nem is látta a fodrász nénit.
2012. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!