Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos koráig...

A baba hány hónapos koráig tudtátok használni a 0-18-as kategóriás autós gyerekülést hátrafelé?

Figyelt kérdés
A mi kislányunk 7 kg és még nem tud stabilan ülni, de hosszra már kinövi a hordozóját, ezért gondoltam,hogy veszünk egy ilyen ülést, és hátrafelé kötöm be. De ma elmentünk egy bababoltba, ahol egy eladó le akart róla beszélni, mert hogy nem fog elférni a baba lába szerinte. De én úgy tudom, hogy míg nem ül stabilan és nincs minimum 8 és fél kilogramm addig menetiránynak háttal kell bekötni.
2012. jan. 7. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Így van, háttal kell bekötni. Nekünk espiro optima 0-25-ös ülésünk van, 10 kilósan fordítottuk meg.

Kényelmes volt úgy is, így is az :)

2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megkérdezhetem még, hogy kb. hány cm volt a babátok akkor? Mert Én úgy gondolom, hogy be tudja annyira hajlítani a lábát, hogy elférjen, nem?
2012. jan. 7. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
nekünk 0-18-as van, a lányom másfél éves 9 kiló, kb 75 cm, és kényelmesen elfér a lába. Hosszabb távon háttal szoktuk bekötni, de ha csak egyedül autózok vele, akkor szembe, hogy láthassam, mit csinál. Szerintem sokáig be lehet majd kötni háttal, még bőven van hely. Ültessétek bele legközelebb a gyereket, próbáljátok ki!
2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy ha behajlítja a lábát, úgy is jó, el tud helyezkedni kényelmesen akkor is szerintem
2012. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21.38-as köszi a választ,megkérdezhetem, hogy milyen márkájú ülésetek van?
2012. jan. 7. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Miután ült a lányom, még egy ideig háttal ült. egy éves koráig. akkor volt 74cm és 9200g. akkor mentünk nyaralni és megfordítottuk az ülést hogy ő is több mindent lásson végre a világból.

a lányom 5 hónapos volt mikor vettük neki az ülést, ...jééé, ma egy éve :) éppen ma vettük meg neki.

2012. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Olyan jó hallani, olvasni hogy más is így gondolkozik, hogy jobb a babának menetiránynak háttal utazni minél tovább!
2012. jan. 8. 08:28
 8/10 anonim ***** válasza:

21.38as vagyok. Brevi Grand Prix ülésünk van:

[link]

kicsit szűk, úgyhogy duci babának nem biztos hogy jó lenne, de amúgy nagyon jó ülés! És amúgy elég magas, hátrafelé is kilát az ablakon, úgyhogy tud nézelődni úgy is.

2012. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az espiro optima nagy babának is kényelmes, elég nagy :)

3-as elég felelőtlenség szemben bekötni a babát! nem elé gerős még a nyaka egy esetleges ütközésnél gond lehetne...

2012. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat. Vettünk mi is 0-18-as ülést, és a babánk lába simán elfér még. Remélem még sokáig tudjuk így használni az ülést :-)
2012. jan. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!