Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka a legjobb...

Melyik pelenka a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most jelenleg a Huggis! De használtunk papers-t is! Az sajna éjszaka átázott!
2012. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a pampers vált be.

Újszülöttként libero-t használtunk, de egy idő múlva folyton átnedvesedett. Aztán dm-es is használtunk a legkisebb méretben, az jó volt csak vastag (egyébként semmivel nem olcsóbb, mint a neves márkák).

2012. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért Pampersből sem mindegy, hogy melyikről beszélünk. Mert én mindegyiket kipróbáltam és a fehér a legjobb. Nagyon jól kitalálták.
2012. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En a huggiessel voltam ugy, hogy atazott. A pampers a favorit nalunk, de kiprobaltam a tescosat, a lidlset es az aldisat is. A tescos nagyon gaz, a lidls es az aldis szuper, annyival jobb a pampers, hogy kisebb a feneken. A kamillas pamperst szeretem a legjobban.
2012. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kerria ***** válasza:
Nekem eddig a pampers volt a legjobb, és a libero volt a legrosszabb. Ezenkívül eddig Huggies-t és az Aldi saját márkásat próbáltuk, azok középen vannak a listámon.
2012. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyebkent az a rohej, hogy dragabb a rossmanos, dmes pelenka sokszor a markasnal. Kiprobaltam azokat is, szerintem a lidls, aldis sokkal jobb. Utolso voltam.
2012. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mi is használtunk Aldi-sat, Liedl-eset. Tényleg nagyon esztétikusak és vastagak.... Használtuk is volna tovább hisz árban is olyan 35.- -ra jött ki ami szupi, csak hogy olyan szinten kiömlött a feneke hogy alig bírtam helyre hozni! Pedig sudocrem-mel voltak használva! Szóval lehet ha más pellus rakta volna rendbe és nem a huggis akkor most azt ajánlanám! Ez is nagyon baba függő szerintem :)

2012. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A fehér Pampers a legjobb nekünk. A Mülleres Beauty Baby se rossz, és jóval olcsóbb.
2012. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pampers a favorit, Liberoval is elvagyunk, DM-est is szeretem, nekem a Huggies nem jött be
2012. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
DADA
2012. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!