Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babák anyukái! Nektek...

Bukós babák anyukái! Nektek meddig bukott a kicsitek?

Figyelt kérdés
Mi 6 hónaposak vagyunk és gyönyörűen ülünk (egyenes hát, semmi megtámasztás) Szóval a doki néni azt mondta hogy ha majd többet ül meg ha bevezetjük a szilárdat... Nos, mindkettő meg van és még a bukás is meg van :( Sinlac-ot is szoktam a keverni neki mindenhez hogy még sűrűbb legyen, de még akkor is van minimális bukás! Szóval segítsetek :( nektek meddig bukott a babutok???
2012. jan. 8. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még mindig bukik. Eszik szilárdat is. 8 hónapos
2012. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:( Komolyan? :( Én már azt hiszem néha soha nem lesz vége :( Úgy sajnálom mert egy nagy dögönyözős játék után is rögtön kibukik valamennyit :( Sajnállak titeket is :(
2012. jan. 8. 23:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ő is van hogy játék közbe bukik, de van hogy mire eljön a következő etetés az előtt jön vissza neki az előzőből.

Viszont egy kicsit segített, hogy evés közbe egyszer meg van büfiztetve és a végén megint. Így kevesebb jön vissza és van hogy semmi se. Próba szerencse

2012. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) Minden tipp jól jön :)
2012. jan. 8. 23:24
 5/16 alaszka ***** válasza:
Enyém 6 és fél hónapos, ő is bukik még, de csak a tejcsit. A főzit, gyümit nem. Vége lehetne már tényleg...
2012. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő nagyon szereti a vizet, teát..... ami speciel nem a sűrű dolgok közé tartozik! És gondolom nekünk néha ezért is színes a bukás, ha már értitek mire gondolok :( De gondolom ha nagy lány lesz mosolyogva beszélünk majd erről....!
2012. jan. 9. 00:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Az enyémnél 10 hónapos kora után múlt el az állandó bukás. Mivel tökéletesen fejlődött, őt nem zavarta, így az orvos utasítására nem csináltam belőle ügyet. Csak ugye a napi 4-6 ruhacsere... de kinőtte és akkor még Sinlac se volt :D
2012. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan múlt el
2012. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam és sajnos még mindig bukik elég sokat!Van,hogy a következő etetésre készülök még jön vissza az előzőből....már én is kivagyok mikor lesz már vége????állandó öltöztetés,törlés,takarítás.......
2012. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam csak kb. 1 éves korára nőtte ki, addig minden nap, akár többször is visszabukták még a szilárd kaját is :(

Én is nagyon aggódtam miattuk, de a védőnő és a doki is csak türelemre intett és persze végül nekik lett igazuk :)

A nagy éppen ma 5 éves, a kicsi pedig 2 múlt és kb. 1 éves koruk óta semmi ilyesmi probléma nincs velük.

A sok bukás csak akkor rossz, ha nem híznak mellette.

2012. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!