Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos a lányom és már...

Nyolc hónapos a lányom és már alig van tejem szükséges elkezdenem a tápszert van értelme?

Figyelt kérdés
Eszik már gyümölcsöket ,főzeléket de most hogy nincs tejem mivel csináljam a főzeléket neki .Segítene valaki nincs sok tapasztalatom benne illetve a tápszeres dologba.
2012. jan. 10. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
igen minimum egy éves koráig jo lenne ha inna a tejcsid mellett kel a csontok növekedéséhez
2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tápszer nem örödögtöl való és már mindent megtettél, hogy a gyermeked elég anyatejet kapjon az elsö fél évben.


Fözeléket én 1 éves koráig sohsem csináltam tejjel. (nem is értem minek az) én ha sürítettem, akkor adtam hozzá egy krumplit és már elég sürü és pépes is volt, habár elkezdtem rizslisztet is bele keverni ha valami nagyon folyékony lett.


Elvileg tejre azért szüksége van 1 éves koráig. Gondolom 8 hósan még reggel vagy este szoptatod. Azokat kiválthatod tápszerrel. Bemész a boltba (vagy gyógyszertárba) és megnézed árban melyik éri meg neked a legjobban. Majd elolvasod az adagolását és úgy adod neki.

2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem mindenképpen adnod kell neki tejalapú ételt, ami ugye még nem tehéntej. Beszéld meg a védőnővel vagy az orvossal, de biztos, hogy fog felírni tápszert. Én 12 hónapos korig szoptattam, de 8 hónaptól nagyon kevés lett a tejem. Így mi a BEBA Pro-t használtuk a Nestlétől, nagyon bevált a kicsimnek. Olyan 13 hónapos lehetett, amikor egyik este már nem volt hajlandó elfogadni sem a tápszert, sem a cicit, pedig még volt tej. Onnantól agyalok mindig, mi legyen a reggeli vagy a vacsi.
2012. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!