Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó minőségű, jó illatú és...

Jó minőségű, jó illatú és olcsó popsitörlő? Ajánlanátok nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Árat is írjatok légyszi, meg azt is hogy hol veszitek. köszi
2012. jan. 11. 12:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi még azt is kérném írjátok meg,hogy mennyi van egy csomagban
2012. jan. 11. 12:15
 2/14 anonim ***** válasza:
Axxo, 72 darabos, 350-380 forint körül szokott lenni az ára. Megfelelően vastag, puha, kellemes illatú, elég nedves.
2012. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

DM-ben veszem 4×62 db-os (azt hiszem), egy 4-es csomag 1699.-


Nekünk pl. ez vált be. Több félét próbáltunk, de volt, amitől kipattogott a lányunk. Ezek kifejezetten a nagyon olcsó termékek voltak.

De van akinek semmi gondja nincs vele. Azt hiszem, ez az érzékenység miatt lehetséges.

2012. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem nagyon jók, mi csak ezt vesszük, apa vett belőle 4 csomaggal, egy ideig elegendő :)

2012. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kerria ***** válasza:

Nekem a neogranormon vált be, és szokott lenni sűrűn akciósan. Legutóbb patikában vettünk 350.-/csomag 72 db van egyben. Rugalmas, és sokkal nedvesebb, mint amiket eddig használtam.


[link]

Itt most 520.-/csomag


[link]

Itt 410.-/csomag


Nem keresgélek többet, de ezt szinte mindig akciósan veszem, drogériákban, áruházakban 650-700.-/csomag, na ennyiért sokallanám, bár eddig nem szakadt el egy sem, könnyen kiszedhető volt (bár én vettem neki dobozt), és jó nedves, ami számomra nagy előny.

2012. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a zöld tescos popsitörlőnél maradtunk! Sokat kipróbáltunk, valamiért ez vált be. 72 db.-os és 350-400ft körül mozog. Mindig vannak akciók, én a 4-es kiszerelést szoktam venni 1490ft. Sokáig kitart és mire elfogy általában megint van akció :D
2012. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Neogranormonos törlőkendőt (72 db-os) szoktam venni.

Szokott lenni a patikában (Bp., Szent Diána Patika) 1-et fizet 3-at kap és 1-et fizet 2-t kap akció 695 Ft-ért. Vagy legutóbb olyan akció volt egy másik patikában (Monoron), hogy egy 72 db-os törlőkendő 200 Ft. Vettem egy egész dobozzal (12 db), elég lesz egy jó darabig.

2012. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

lidl, softino 300 ft (legalább is tavaly még annyi volt, idén nem tudom mennyit emeltek rajta)

pont elég nedves, nem szakad (talán egy kicsit nyúlik), de az illatát szeretem a legjobban

én mondjuk többféle kendőt szoktam használni, olcsóbbat is drágábbat is, de az biztos, hogy illatban ez a lidis verhetetlen

2012. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja, és 72 db-os a softino kendő
2012. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Eddig a DM-es zöld popsitörlőt vettem. Minőségre nincs bajom vele, habár néha egy helyett 3 kijön a csomagból és amikor kaki van borzasztó idegesítő tud lenni. Az illata viszont nem olyan jó. A neogranormonból egy 10 db kiszerelésű van, talán felicitas csomagban volt benne. Annak tényleg nagyon jó az illata viszont drogériákban nagyon drága ezért nem is vettem. Nyíregyházi vagyok szóval ha vki itt tud akciót megköszönném ha megírná.
2012. jan. 11. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!