Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves lanyom neha nem hagy...

1 eves lanyom neha nem hagy lepni se mert rajtam log, nagyon nagyon szeretem de neha elszakad a cerna es beleutok konyhapultba, pszichopata vagyok, mivel hogy tudnam leaalitani "duhomet"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
magne b6
2012. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor is szedhetem ha szoptatok??
2012. jan. 11. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van segítséged, napi egy óra kikapcsolódás csodákra képes.
2012. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs segitsegem mert angliaban elunk
2012. jan. 11. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Citromfű tea reggel és este egy pohárral.Engem egész jól nyugtat, pedig ideges természetű vagyok.
2012. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Szoptatok, Magne B6-ot szedek (terhesen is szabad) ès 11hòs a lànyom ês non-stop velem lenne :)
2012. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
háttérben szóljon mindig zene. én két napja vetettem be (gyereknek had menjen muzsika, ne a nagy csend uralkodjon a lakásban)és határozottan jobb kedvem van azóta.
2012. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ohh nem vagy pszichopata, vagy ha Te az vagy e miatt akkor én is:))

Nálunk is ez volt 1 éves kora körül, most 15 hónapos, annyira nem csimpaszkodik, de oltári hisztis...Múltkor mikor már túl voltunk sok hisztikörön,egész nap csak nyafogott és indulnunk kellett volna, de egyszerűen nem lehetett vele bírni, megmondom őszintén bepipultam, levettem róla az overált, a csizmát visszavágtam a helyére, aztán betettem a kiságyába, kimentem a konyhába és elszámoltam 10ig,vettem 3-4 nagy levegőt, addig ő is kicsit lenyugodott bent ...egyáltalán nem vagyok rá büszke, és furdalt is rendesen a lelkiismeret, hogy kiborultam, de néha én is úgy érzem, hogy a tűréshatárom legvégére értem...

2012. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam valami hasonlót kiiírni. 11 hós a lányom, ugyanez a szitu, azt sem engedi hogy a kanapéra leüljek, jön és nyafizik, jönne az ölembe..........! Estére készen vagyok, tegnap tört el a mécses Nálam, persze utána jön a lelkiismeret furdalás, hogy miért vagyok ilyen, örülhetnék sok más dolognak. Annyira kettős érzések vannak bennem, amit úgygondolom csak mi értünk meg.


Kitartást Magunknak.

2012. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ki vagy már idegileg készülve (amit abszolút nem csodálok, tudom, mit érezhetsz, nekem 3 gyerekem van), valóban ki kellene szakadnod egy kis időre a lakásból. Gondolom, van a gyereknek apja is, hétvégén vagy munka után biztosan tud rá vigyázni egy kicsit. Ha pl. alszik a kislány, akkor biztosan rá tudnád hagyni. Mozdulj ki a lakásból, menj el sétálni, kiszellőztetni a fejed, esetleg fodrász-pedikür, de nem is ez a lényeg. Egy kávé valamelyik ismerőssel... vagy akár kirakatok nézegetése, séta egy parkban, bármi, ami kikapcsol és megnyugtat. Ez nem ugyanaz, mint amikor a gyerekkel sétálsz, mert akkor is minden idegszáladdal rá figyelsz.

Ha a férjed nem vállalja (bár az szerintem eléggé elgondolkodtató lenne...), akkor bébiszitter, szomszéd, barátnő... akire rá mered bízni a lányodat. Vagy vidd el egy játszóházba, ahol gondozónők foglalkoznak és játszanak vele (1-2 órára).

Nem vagy pszichopata, de már kezded elveszíteni a türelmedet, túlpörögtél. Muszáj egy kicsit lenyugodnod és feltöltődnöd, mert így nem fogod bírni.

2012. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!