Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiammal itthon vagyok...

Kisfiammal itthon vagyok gyesen és szeretnék a diákhiteltől célzott kamattámogatást igényelni . Hogyan kezdjek bele, interneten keresztül mert bankba nem tudok bemenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Diakhitel.hu-n megkeresed a nyomtatványt, kitöltöd és postázod nekik. Ehhez nem kell bankba menned. (Csak megjegyzem, hogy a diákhitel direktet is szerettem volna megcsinálni, de ahhoz már bankba is kell menni.)
2012. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval ha én is gyesen vagyok a kisfiammal,szintén felvettem a diákhitelt akkor én is igényelhetem?mellette folytatom a sulit persze
2012. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. TGYÁS, GYED és GYES idejére jár a célzott kamattámogatás. Ez azt jelenti, hogy ez alatt az idő alatt a tartozásodra esedékes kamatot az állam átvállalja, illetve ezen időtartam alatt törlesztési kötelezettséged sincs.

Tehát, Kedves 2. válaszoló, Te is igényelheted.

2012. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűha!


Tudtok nekem segíteni? Én is gyesen vagyok a lányommal, de mellette tanulok, és felvettem a diákhitelt. Mire jó ez a kamattámogatás? :O

2012. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1. és 3. válaszoló vagyok. A 3. válaszban leírtam, hogy mire való. További információ a www.diakhitel.hu-n.
2012. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KÖSZI SZÉPEN (2. válaszoló)
2012. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!