Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosószódát használt már...

Mosószódát használt már valaki babaruhák mosásához? Egyáltalán lehet? Hogyan kell használni? Jó volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen én használok, Brendonban vettük 1kg 800ft azt hiszem. 5hónapos a fiunk és még mindig van belőle kb fél kiló. Mosóporhoz kell hozzáadni a szennyezettségtől függően 1-4kanálig. Nekünk nagyon bevált, mi ruháinkhoz is használom, ha nagyon piszkos.
2012. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, kifejezetten bőrbarát, fokozza a mosás hatékonyságát. kb.fele mosószer+fele mosószóda
2012. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 13. 13:30
 4/4 anonim válasza:

Kezdetektől használok mosószódát a babaruhákhoz...én bioboltban vettem,de máshol is beszerezhető.

Nem szoktam mosószerrel keverni ( 100% mosószóda) és öblítő helyett is csak ecetet öntök.

Viszkőoldó helyett tökéletes szebb tőle a ruha és nincs ecetszaga!

2012. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!