Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházán hol vásároltok...

Nyíregyházán hol vásároltok olcsó jó minőségű ruhákat babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Tescoban leárazáskor nagyon olcsón lehet jó ruhácskákat venni, én nagyon szeretem a Cherokee-t és a Disney-s márkást is.

Babavilágban a Tescoval szemben Scamp-es cuccok vannak azokat is szeretem.

C&A-ban is vannak jó leértékelések, 92-es méretig szuper cuccok vannak babáknak.

Én ezeken a helyeken vásárolok.

Sok jó bababutik is van a városban de én oda nem tudok eljutni mert csak 5-ig vannak nyitva, meg drágák is szerintem.

2012. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséged!
2012. jan. 13. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Óóóóó hamarsoan megynyit a Plazaban a H&M!!!!!:D Majd nézz szét! Eszméletlen tündéri cuccaik vannak. Nyitáskor biztosan lesz valami akció is tutira.:)
2012. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az infót. Nem is tudtam róla.
2012. jan. 18. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod kedves második, hogy mikor nyit a plázában a H&M?

Mi csak ezért jártunk át Debrecenbe! Rendszerint egy évszakra bevásároltunk ott neki. Végre nem kell annyit utazni érte:-) De én már tavaly óta figyelem a zárt falakat, várom a nyitást! Én már úgy gondoltam nem is lesz belőle semmi! Akkor ki fog nyitni? Mikor?

2012. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát eddigi infóm róla a március. odébb van, de amilyen az idő pont úgyis akkor fog bejöni az igazi jóidő. Szóval ha szerencsénk van épp időben szabadulunk be oda:) Egyébként a Zara oldalán ahol magyarországról is lehet rendelni kísértetiesen hasonló modellek vannak most. csak pl masnin farmer h&mben meg ugyan az a szabás pamutba... Az ára pedig nagyon nagyon jó. akciós rengeteg dolog. Kb a tescos f&f-es árban vannak.Addig max rendelünk és akkor nem kell kocsikázni:D elhozza más:D
2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!