Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etelallergiat mivel kezelnek...

Etelallergiat mivel kezelnek (krem, gyogyszer) es mennyi ido mulva mulnak el a pottyok a testreszerol?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk öblítő allergiánk volt-van.A Sudocren nagyon szépen hozza helyre.Szerintem próbáld ki.
2009. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt hittem mosószer de a szamóca volt a "ludas"csalános lett de nem az a nagyobb pöttyös hanem pici apró hólyagos.(göbös-csalán)fenistil cseppet kellett adnom neki és a hagyományos rázó keverékkel kenni.Azért mutasd meg dokinak az a biztos.
2009. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En most hintoport raktam ra, tegnap meg gyogyszertari furdetot de nem lett jobb. Talan a hintopor. Holnap nezetem meg az orvossal de biztos azt mondja hogy valami olyat evett. Mar nagyon ketsegbe vagyok esve mert 2 hetente kicsapja valami(ez a 2 alkalom)

Megkerdezhetem hogy nalatok hogy nez ki ez az allergia?

Koszonom a valaszod!

2009. máj. 25. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

szia. nem irtad mennyi idos a baba

ha kizartad a mosopor, oblito(ez a gyakori) , babakozmetikum) es mar mast is eszik anyatejen(tapon) kivul akkor valoszinu az etelallergia. figyeld meg, hogy minek az elfogyasztasa utan jelentkezik. csalankiutes, piros foltok dudorral amik kiemelkednek es persze viszketnek:(. sajnos maga az etelallergia ugy "kezelheto" ha kihagyod az etrendbol ami allergizalja. a tunetek gyogyszertari razokeverekkel vagy barmilyen mentolos(fenistil stb) kremmel. ha elvakarta akkor popsikrem is johet(pl sudocrem). ha viszont szaraz, hamlo foltok vannak a babad boren azt szakembernek kellene megmutatnod, nehogy ekcema legyen, mi szinten allergias eredetu, de az komolyabb hozzaszolast igenyel.

udv

2009. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat nagyon!

15 honapos. Voltunk ma orvosnal es szerinte melegkiutes de van par hamlo viszketo folt az meg kezdodo ekcema. Egyenlore a hintopor segitett a pici pottyokre de a hamlo reszre gyogyszertari kremet kell kenni. Remelem elmulik es nem lesz ekcemas mert en is kicsinek az voltam nagyooooooon de kinottem csak a kezemen maradt meg es a tisztalkodo szerektol jon elo csunyan. Mosopor es oblito ugyanaz mint eddig, furdeskor furdetot hasznalunk es az a testapolonk is a sampon az Johnson ugyhogy most vettem egy masik termeket. Enni sokmindent eszik de semmi uj dolgot nem vezettem be szoval nem tudom. Varok es ha megint elojon neki akkor elkezdem irni az etrendjet es figyelem mitol lehet...:(

Koszonom megegyszer!

2009. máj. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!