Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó a babavíz? Sokan...

Miért jó a babavíz? Sokan használtok?

Figyelt kérdés

Én forralom a vizet a kicsimnek. nem vettem még baba vizet, és érdeklődnék hogy miért jobb az?

van benne valami "plussz"?


2009. máj. 25. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ügyes üzleti fogásnak tartom,meg mondjuk,ha elutazik az ember,vagy valahol megkésik,és a gyerek éhes és nem tud vizet forralni hirtelen sehol,akkor praktikus,de más értelmét nem látom.
2009. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindenféle ásványi anyag van benne,amire egy babának szüksége van.Az én lányom 15 hónapos, de még mindig babavizet használok,mert nálunk olyan rossz minőségű a víz,hogy valami barnás valamik úszkálnak benne, és évek óta nem isszuk mi sem.Meg állítólag sok helyen nagyon rossz minőségűek a csapvizek.Szóval én nem sajnálom azt az anyagi plusszt, ami babavizet illeti, így legalább tudom, hogy jó minőségű vizet iszik.Egyébként a gyermekorvos is meg a védőnő is azt ajánlotta, hogy tápszerhez meg teához mindenképpen ezt adjam.
2009. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Azért jobb mert nem kell forralni, kényelmesebb.
2009. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak üzleti fogás. A forralt víz teljesen okés.A barnás valamik amik úszkálnak benne az nagyon durva, nem hiszem hogy az ÁNTSZ nem csinálna valamit. Hogy ásványi anyag van benne ami kell a babának.. hát az meg vagy igaz vagy nem. Nem hiszem, hogy azt meg a babavízből kéne fedezni.
2009. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én azért használok babavizet, mert ha felforralom a csapvizet, akkor kicsapódik a kálcium, és olyan undi ahogy úszkál benne... Plusz még azért, mert nem mindig van idő megvárni, hogy kihűljön a forró víz.
2009. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvos mondta, hogy mindenképpen ezt adjad???? És ha nem lenne rá pénzed, mit adnál? Félre ne érts, az enyém is ezt issza, de kiváló és az igazi a forralt víz. Ez csak kényelmi szempontból jó.
2009. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
1 éves a fiam, babavizet iszik. tényleg optimálisan van benne ásványi anyag, és kényelmes. volt, h forraltam neki pár napig, de előtte már úgy megszoktam, h csak fel kell nyúlnom az üvegért, h elfelejtettem forralni 1ik este. reggel meg 5 percig tartottam a csap alá a cumisüveget, h iható legyen a tej. szóval nálunk még marad, mert kényelmes vagyok:))), de hátránya nem lesz a babádnak, ha csapvizet iszik:))
2009. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Én használom, mert a fiam nem tud cumisüvegből inni, és a Jana víznek a kis üvegeséből már egész jól megtanult. Én nem forralgatok. Amúgy állítólag a csapvízben gyógyszermaradványok vannak, mert a tisztításkor azt nem tudják tökéletesen eltávolítani. Nem tudom mi igaz belőle, mert én is csapvizet iszok amióta az eszemet tudom, és semmi bajom.
2009. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Kizárólag praktikus. Ez az egyetlen poz tulajdonsága. Én forralom még 8 hósnak, de volt olyan h reggel kómásan azt hittem a nagyobbnak csinálom és forralatlan csapvizet adtam a kicsinek. És képzeljétek nem halt meg.
2009. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi se iszunk csapvizet, akkor neki miért adjam?
2009. máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!