Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves szulinapra jo ajandek...

Egy eves szulinapra jo ajandek kisfiunak?

Figyelt kérdés

[link]

Kisfiunak lenne, van pici sima hintalova es nagyon szereti.

Kihasznalna vagy csak porosodna szerintetek es meddig hasznalhatna? Tudom, hogy minden gyerek mas, de ugy altalaban?


2012. jan. 14. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó pofa, az én fiam kb. fél percig ülne rajta. Én is bajban vagyok, jövő hónapban lesz 1 éves a kisfiam, és elképzelésem sincs, hogy mit vehetnénk neki, amivel játszana is. Minden érdekli ugyanis, amit nem szabad, pl.távirányító, telefon, dvd lejátszó, laptop, kuka, tűzhely, stb. Van egy csomó játéka, de jó ha naponta fél órát játszik velük.
2012. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én az ugráló zebrát vettem meg a fiam 1. szülinapjára. NAgyon szereti azóta is, most 20 hónapos.

Szerintem jó amit linkeltél, de a fp zebránál ő szabályozza, hogy milyen sűrűn pattog, illetve, zenél, tud vele körbe körbe pattogni. Szerintem többet tud, mint a hintaló, mert az ennyi pénzért "csak hintázik"(hintalova amúgy is van), és azt lehet hogy elunja egy idő után, és ezért csak pénzkidobás lesz.

2012. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Az ugráló zebra jobban hangzik. Nekünk is sok játékunk van, tanácstalan vagyok, mit vegyünk a picinek.
2012. jan. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!