Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetés kérdés? Inkább ne...

Etetés kérdés? Inkább ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak napi 5*adok enni,amit meg is eszik,de nagy nehezen,néha már kicsit beleerőltetésbe megy a dolog,de megeszi.viszont,ha csak 4 óránként etetem.(7:30,11:30,15:30,19:30)akkor már éhes,mindent megeszik szinte szó és minden erőszakolás nélkül.de elég neki a napi 4 étkezés??elvileg rajta úgy látszik,h elég,de szerintem kevés lenne.kb 700-900 között jönne ki a napi adag,vízzel együtt.(kb 200ml iszik egy nap)

azt mondják,h abból a babákból lesznek a rossz evők,akiknek erőltetik az evést.ettől félek.


2012. jan. 15. 09:17
 1/4 A kérdező kommentje:
6,5hónapos
2012. jan. 15. 09:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkabb ne. Jol erzed.
2012. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy hagyjam a bébit éhezni és magától elkezd majd enni, 2 napot vártam és semmi jelét nem mutatta ehségnek.....tehát cirkusszal de eszik naponta 600- 750ml között, 4 hónapos, most kezdtem a kóstoltatást.....lassú ütemben, de fejlődik, kislány és 6.5 kg
2012. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Tényleg rossz evő lesz ha bele van kényszerítve. Had egyen annyit amennyi jólesik neki. Ha láthatóan boldog és kiegyensúlyozott, nem beteges akkor pont elég az neki. :)
2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!