Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levente és Zsombor után...

Levente és Zsombor után kislány, Hanga vagy Csenge inkább? De minden ötletet várok, ami magyar eredetű! (? )

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen Hanga, a Csenge nem szep.
2012. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
mind kettő szép.Kincső nekem még az is tetszik.
2012. jan. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nekem a Csenge és Hanga egyformán tetszik,de sajnos a Csenge tényleg nagyon felkapott lett:( Sztem néhány éven belül a Hanga és a Zselyke is az lesz.

Ami tetszett a leírtak közül: a Géda, a Zselyke, a Lelle. Ezek közül csak a Zselykét ismertem,ami tetszik is nagyon! A Villő is szép név,de megmondom őszintén,még "ismerkednem" kell vele,mert nekem kicsit fiús hangzású. Mégis simán elképzelek egy kislányt ezzel a névvel...érdekes:) Hogy becézitek?

Az ismertebbek közül a Kinga és a Lilla tetszik. A párom imádná a Hangát,igazából ő találta ki. Az ő kedvence még a Boglárka,de az nekem nem tetszik:(

2012. jan. 16. 09:06
 15/21 anonim ***** válasza:

Villő anyukája vagyok.

Nem becézzük. Pont az tetszik benne, hogy nehezen becézhető név, önmagában is megállja a helyét. Én az ilyen neveket szeretem, kisfiam pl Botond.

A családban szokták becézni a nagyszülők, Ők Villőkének vagy Vilcsinek hívják. Meg a tesó becézi, Ő Villámnak hívja. Úgy lecsap a játékaira, mint a villám.

2012. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Aranyos:) Egyébként én is szeretm a nem annyira becézhető neveket, a saját nevem is ezért szeretem leginkább. Bár a fiaim neve becézhető,sőt "kell" is becézni, de úgy éreztem,ezeket a neveket kell kapniuk. És nem tévedtem,mindkettőre nagyon illik!

Mindenestre megjegyzem a Villőt, egyedi és ha elképzelem,egy kis "káprázatos" kislányt látok magam elött:)

Jó egészséget!

2012. jan. 16. 10:38
 17/21 anonim ***** válasza:

Köszi! Viszont kívánjuk mi is!

Ha sikerült dönteni, megírhatnád mi lesz a kislány neve.

Még annyit, hogy nagyon sok hideget kaptam, kevéske meleget a névválasztás miatt, de soha egy percre sem bántam meg. Bár még picike, 8 hónapos, de máris tökéletesen illik rá a neve. Egy igazi kislány, akiben egy angyal és egy ördög is elveszett.

2012. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Oké,bár még csak próbálkozós időszakban vagyunk:) De kislányra hajtunk és a párommal sokat beszélgetünk a nevekről,főleg,amióta megszülettek a fiúk,mert hihetetlen mennyire eltaláltuk nekik a nevüket. Kíváncsiságból tettem fel a kérdést,szívesen vártam az ötleteket. És eredményes is lett,írtatok pár olyat,amit felveszünk a listára!

Köszi!

2012. jan. 16. 11:23
 19/21 anonim ***** válasza:

Az eddigiek közül a Hanga és a Villő csodaszép. A Csenge sem rossz, de tényleg elég gyakori mostanában.

De mit választasz, ha a 3. baba is fiú lesz :-)

2012. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Van 1-2 fiúnév még a tarsolyunkban,bár most így előre nem tudnám! Talán a terhesség alatt ugyanúgy ráéreznék,mint eddig, hogy hogy kell nevezni őket:) A párom csak magyar névben tud gondolkodni...
2012. jan. 20. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!