Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Westendben található Next...

Westendben található Next üzletben milyen árban vannak kb. a babának való leggingsek, felsők, rugik?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok de megyünk Bp-re, és ha nem annyira vészesek az árak akkor benéznénk.
2012. jan. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahhoz képest, hogy milyen gyorsan kinövik, mocskos drága. :)

Én sóher vagyok ahhoz, hogy pl. egy farmer ruciért 5-6000 Ft.ot adjak. pedig gyönyörűek, imádom a Next ruhákat. De inkább használtan szoktam venni.

2012. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig én is használtan vettem neki a next ruhácskákat, sőt szinte csak használt ruhája van, azért gondoltam hogy veszek neki pár új ruhadarabot is. Mert az az igazság, hogy amiket én vettem (lehet, nem volt szerencsém), azért azokon meglátszik, hogy már hordták őket. Nem baj, így is szép bennük de most vennék pár új darabot is. 5 ezret én se adnék egy ruháért, de egy leggings 2-3000 Ft környékén még azt gondolom, nem lenne drága, vagy egy felső szintén ennyiért, de nem tudom mennyibe kerülne ott.
2012. jan. 16. 14:16
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, h most milyenek az árak, de érdemes bemennetek most bármilyen boltba úgy általában, mert hatalmas januári leárazások vannak. gondolom a next-ben is.
2012. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, az igaz...de én még a nextben leárazást nem láttam sajnos :-( Tavaly nyáron voltunk, akkor is minden üzletben hatalmas akciók voltak, de a nextben semmi nem volt leértékelve :-(
2012. jan. 16. 14:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Senki se vásárol a nextben? :-(
2012. jan. 18. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sokan vásárolnak ott.

Viszont ha úgyis arra jársz, benézni érdemes, max nem veszel semmit. :)

Én is készülök, szintén vidékről, mert imádom a Next cuccokat, kíváncsi vagyok, milyen nem turiban :)))))

2012. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a next rucikat sok van a babámnak.De én soha nem vettem boltban ...vagy vettem a barátnőimtől vagy anyukám vette vagy kaptuk...ha beirod a keresőbe nincs fent az üzlet?hátha ir árakat...szétnézni bemehettek max nem vesztek semmit...pl van egy kis farmer rucija amit anyám vett 8 ft volt...mikor mondtam hogy nem komplett amit utánna hozott leszedte az árakat ugyhogy többet nem tudok segiteni...ugyhogy vannak árak.De ugyanugy a brendonba is kaptunk onnan is ruhát kis vékony nyári 4850 ft..véletlenül azon is rajta maradt..de tényleg jó minőség csak én nem adnék ki annyit érte sajna idén már kicsi lesz rá a sok szép ruha...majd elrakom a kistesonak hátha kislány lesz....mert semmi baja egyiknek sem szinte csak párszor voltak rajta...sok sikert a vásárláshoz majd irj..
2012. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp, hogy ha már úgyis itt jártok, érdemes inkább az itteni turikat megnézni, mert én elég sok Next cuccot guberáltam a kicsiknek, egyiken se látszott a használat, sőt csomó olyat is találtam, amin még az eredeti címke is ott lógott. Mindezt a bolti ár töredékéért természetesen. A legdrágább egy rugdalózó szett volt, 2 db 1800 Ft.

Persze azzal nem vesztetek semmit, ha megnézitek az üzletet, de horrorisztikus árakra lehet számítani.

2012. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én voltam múlt héten, olyan hatalmas leárazást babaruhákban én sem tapasztaltam.. Egy kis rózsaszín együttest vette, (felső+pici leggings) és az volt 5600 Ft

2012. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :-)

5600 Ft egy együttes, hát akkor nagyjából jól tippeltem. Csak 1-2 darabot vennék, az még belefér a költségvetésbe :-)

Köszi de turi itt is van szuper, itt is vannak címkés ruhák és nextet is vettem. Mondjuk most a párom is jönne, őt meg egy turiba berángatni... :-DDD hát gondolhatjátok.

Na, elmegyek , most már eldöntöttem, és megírom az árakat hátha mást is érdekel. 2 hét múlva lesz aktuális.

2012. jan. 18. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!