Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Jó minőségű bodyt...

Anyukák! Jó minőségű bodyt szeretnék venni. Szegeden hol tudok?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy darab bodyra lenne szükségem. Japánban barátnőm szül a napokban (kint Japánban). Őt szeretném meglepni egy olyan bodyval, amire egy magyar népi motívumot (mivel kalocsai vagyok, kalocsait) fogok hímezni, és a baba nevét. Ma jártam a teszkóban, de az az F&F body nem jó anyagú, nagyon nyúlik. Ami nem nyúlik, azt meg már eleve mintás. Nem baj, ha nem 500 forintból jövök ki, mindenképpen valami kulturált minőségűt szeretnék venni, aminek az anyaga jó hímezni is (tehát sűrű szövésű és nem nyúlós, nem sztreccses.) Még nem bújt ki a baba, de már nagyon a végét járja. Úgy gondoltam 68as méretet veszek, mert mire meghímzem, meg kiér Japánba, belenől a gyerek is. Már csak az maradt nyitott kérdés, hogy hol vegyek... várom az ötleteket, esetleg fotókat, ha valakinek van amit nagyon ajánlana.
2012. jan. 17. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
javítás: japán barátnőm szül...
2012. jan. 17. 15:26
 2/8 Esztuka87 ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Tesco-ban kapható body. Ajánlani tudom, mert olcsó és jó minőségű is
2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
C&A van felétek? én ott szoktam fehér bodyt venni, jó minőségüt.
2012. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.kynga.hu
2012. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Tesco-s és C&A- at tudom ajánlani. Nagyon kedves ötlet tőled ez a hímzett body! Biztosan nagyon szép lesz! :-)
2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A teszkós azért nem jó, mert nagyon nyúlós és nem lehet szépen hímezni, valamint ha mossa, akkor a hímzésnél összeugrana. C&A-t megnézem holnap! Köszönöm :)
2012. jan. 17. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a H&M-es bodykat szeretem a legjobban. Szépek, az áruk is jó, tartják a formájukat.
2012. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül találtam a környéken egy Brandont és ott vettem bodyt. Már ki is hímeztem :)
2012. jan. 19. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!