Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi a véleményetek a...

Anyukák! Mi a véleményetek a Peg Perego Skate babakocsiról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok??
2012. jan. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szép meg jó stb. de bevásárló háló vagy kosár??? Konkrétan zéró...én ezért nem is vettem.
2012. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pedig ilyen van, és nagyon szeretem én is és a babám is. előző gyerkőcnél 3 kocsink volt, egyik sem volt tökéletes. Ez a skate pedig az. Oké, az ára sem volt semmi. A bevásárlóháló pedig olyan, hogy bármit beteszel aulra, egy csatos 4 ponton rögzített övvel tudod rögzíteni, nekem ez is bevált. Bevásárolok, zacskóba vagy kosárba teszem, ezt beteszem a kocsi aljába, és átcsatolom. És ennyi. Én ilyen kocsit vennék újra és újra. Arról nem beszélve, hogy egy helyben megfordul olyan klasszul irányítható és minden megvan az én és a baba kényelméhez. Én szívből ajánlom.
2012. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vettem egy hauck Manhattant harmadannyiért:) ugyanaz az elv (mózes és sportülés egyben) és még bevásárlója is van alul (nem háló hanem rendes tisztességes:))
2012. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!