Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátokat is nehéz...

A ti babátokat is nehéz elaltani? 8 hós lesz. Minden elaltalás előtt hiszti, szemdörzsölés, sírás, nyígás, kifeszíti magát, stb.

Figyelt kérdés
Csak az autóban képes nyugodtan, magától elaludni. Olyan boldog lennék egyszer, ha az altatással nem kéne állandóan 10-20 perceket eltölteni napközben!

2012. jan. 17. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor terhes voltam mindig ettől rettegtem, hogy csak ringatással meg hisztivel fog menni!

Szerencsére nem ilyen!

Napközben is ilyen vagy akkor alszik rendesen sírás nélkül?

Hánykor van fürdés, altatás nálatok?

Én még párhetesen úgy alakítottam hogy fürdés után legyen az evés....

Az idő alatt kicsit befárad és máig nincs gond... :D Remélem nem zavar hogy nem annyit írtam, hogy igen v. nem! :D

2012. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez érdekes, mert általában csak a délutáni alvásnál csinálja, de nem csak 10-20 percig tart hanem jóval tovább. A rekord az volt, amikor 1 órán keresztül próbáltam elaltatni, hogy aztán aludjon fél órát (mivel többet sosem alszik egyszerre). Viszont este semmi gond nincs, leteszem az ágyába és már alszik is (max 5 perc) (6 hónapos)
2012. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na hát Én ugyanígy vagyok. NApközben vagy a babakocsiban altatom és alszik kint az erkélyen 2 órát a hidegben, vagy van egy ADAMO nevű hintánk és abban hintáztatom és elalszik, onnan pedig átteszem a kiságyba, este ugyanez. Egyedül alvás?? Hm...., szerintem majd iskolás korban. :)
2012. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem nehéz. Sohasem altattam. Fürdés, vacsora után leteszem a kiságyba és alszik szépen.
2012. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos lesz, de dettó ezt csinálja. amennyit altatom, annyit alszik. Kb. fél órát. És ami érdekes, h ezt csak nap közben csinálja. Este mint a kisangyal, magától elalszik. Napközben több-kevesebb sikerrel bejön az, ha ilyenkor visszaviszem játszani, 10 perc múlva könnyebb. Vagy próbáld meg ne ölben altatni, hanem dőlj el vele, nekem úgy hamarabb sikerül, és még az ágyába is vissza tudom tenni többnyire. Néha az is elég, h beteszem az ágyába, és beülök a szobájába 1 kicsit, ha nem is lát, mintha megnyugtatná, h ott vagyok. Aztán kiosonok:) Ki kell tapasztalni, türelem-próba az biztos. De idővel jobb lesz szerintem. Ez pont az anyás korszak, meg talán az is belejátszik, h sok az inger, szeret ébren lenni, akkor biztos, h ott vagy. különben a legújabb, h a lámpát bámulja, bármilyen pozícióba vagyunk, úgy tekeredik, h lássa. Ha ráhagyom, megunja. Kitartás!
2012. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos múlt, de Ő nem ilyen szerencsére. Eleinte cicin aludt el, majd később félkómán tettem az ágyába, de úgy 4 hónapos kora óta már nem alszik el szopi közben. Szépen beteszem az ágyába, betakarom, beindítom a zenélőjét és kijövök. Ő kicsit még beszélget majd simán elalszik. Ez van minden alvásnál.
2012. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem egy segítőkész anyuka adott egy tanácsot,azóta 6 hónapos kora óta magától alszik,hiszti nélkül,előtte csak ringatással,babakocsiban aludt el,vagy a hintában most 9 hónapos
2012. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam is, nálunk csak napközben gond az elaltatás. Este ő is elalszik, egyenlőre cicin. Nem tudom mi lesz akkor, ha már nem fog cicizni.

Adamo hintánk ugyan nincs, de hintáztatva én is el tudom altatni, csak ahhoz beteszem az autós hordozóba és magam ringatom. Kicsit fárasztó, mert nagyon nehéz már, de így többé-kevésbé szokott sikerülni.

2012. jan. 18. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányom meg napközben simán elalszik, vele este van gond, akkor nagyon nehéz. A rekordom másfél órás altatási ceremónia volt , de a végén se aludt el hanem már kijöttem mert besokalltam, picit sírdogált én addig megettem egy sütit és mire végeztem addigra elaludt. De minden este altatni kell, olyan 20-40 perc kb. 9 hónapos egyébként.
2012. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!